Łukasz Szewczyk10.06.2021 (10:43)2

10 koncertów na 10-lecie stacji. Rusza Letnia Scena Polo TV

• Z okazji swojego jubileuszu oraz gorących wakacji stacja Polo TV kontynuuje swój letni projekt koncertowy

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 2 z 2)

Gratulacje i życzenia kolejnych 200 lat (co najmniej). Pamiętam, jak wiele osób psy wieszało na tym kanale, kiedy zaczynał 10 lat temu nadawanie. A jednak taki kanał okazał się strzałem w dziesiątkę i udowodnił, że jest zapotrzebowanie na disco polo! Piękna muzyka dla normalnych, zakochanych ludzi optymistycznie nastawionych do życia!

Szkoda tylko, że po przejęciu Polo TV przez Polsat szybko zakodowano go na satelicie :( To była doskonała promocja polskiej kultury za granicą, a teraz odbiór Polp TV poza granicami Polski jest możliwy tylko dla tych nielicznych, którzy nielegalnie wywieźli z Polski dekodery platform cyfrowych (na przykład ja tak oglądam polskie TV w UK przez dekoder).
 1  
Disco polo nie słucham, nie lubię, ale szanuję i toleruję koneserów takiej muzyki. Skoro brudasy i buntownicy mają prawo słuchać rockowych szarpidrutów i heavy metalu z pędzącą na złamanie karku perkusją, słuchaczom disco polo też nie powinno się zabraniać słuchać tego, co lubią. Potępiam też prymitywne, stereotypowe myślenie, że każdy słuchacz disco polo = głupek bez wykształcenia, bo znam wielu koneserów disco polo, którzy są normalnymi ludźmi, i wykształcenie mają, i dobrej pracy się dorobili.

Istnienie Polo TV uważam za pozytywne zjawisko na polskim rynku telewizyjnym. Pozytywem jest też pojawienie się tej muzyki w telewizji publicznej, gdzie przez wiele lat była ignorowana dla zasady. Jeszcze w Polskim Radiu brakuje audycji z taką muzyką (a pasowałaby taka audycja do radiowej Jedynki).

Tyle na temat!
 0