Łukasz Szewczyk10.06.2021 (10:49)4 komentarze

"Taniec z gwiazdami" jesienią wraca do Polsatu. Nowy dzień emisji, na parkiecie córka Przybylskiej

• Widzowie Polsatu jesienią 2021 roku ponownie będą mogli śledząc taneczne zmagania gwiazd i osobowości świata show biznesu
• Na antenę wraca "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"
• 13 edycję będzie można oglądać od września w poniedziałki o godzinie 20.00
Kryształowa kula "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"
Ten program to wielka legenda. Powstał w 2004 roku i jest obecnie nadawany w 60 państwach, na wszystkich kontynentach świata za wyjątkiem Antarktydy. Znalazł się również w Księdze Guinnessa jako najpopularniejszy show na świecie. W Polsce mieliśmy okazje obejrzeć już 25 edycji tej produkcji, z czego połowę w Polsacie. Kto w tym sezonie podejmie się wyzwania wielotygodniowych ciężkich treningów? Kto nie przestraszy się kontuzji i obolałych mięśni? Kto okaże się wielkim talentem tanecznym i podbije serca widzów, a kto będzie miał przysłowiowe "dwie lewe nogi"?

Już dziś Polsat ujawanie pierwsze nazwisko uczestnika show Polsatu! Będzie to Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej.
XIII edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" od września w każdy poniedziałek o godz. 20:00.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Poniedziałki były zarezerwowane na filmowym premiery poniedziałkowe ,a może i dobrze że w poniedziałek będą tańczyć będzie wtedy znikoma oglądalności i nie będą już kręcić 14 edycji. Może tvn z mam talent zrobi tak samo żeby nie powstała już następna edycja.
 6  
Kolejna instagramerka nie wiadomo po co w kolejnej edycji obstawiam ekipę frytza.
 1  
Oliwia Bieniuk? Nawet nie wiedziałem że ktoś taki istnieje. Jak ktoś jest córką/synem celebryty to sam też jest gwiazdą???
 5  
dobrze że w poniedziałek teraz jeszcze Kabarety na środę a Twoja Twarz brzmi znajomo na czwartek. piątek i sobota filmy w niedziele Nasz Nowy Dom i Przyjaciółki
 0