Łukasz Szewczyk11.06.2021 (9:48)brak komentarzy

Mazurska Noc Kabaretowa 2021 na żywo w TV Puls. Roztańczone lata 80 i 90. Kto na scenie?

• TV Puls po raz kolejny będzie transmitowała Mazurską Noc Kabaretową
• Na widzów czekają premierowe skecze i piosenki, oraz zabawa w klimacie roztańczonych lat 80. i 90
Mazurska Noc Kabaretowa
10 lipca 2021 roku scena amfiteatru nad jeziorem Czos w Mrągowie zamieni się w błyszczący klubowy parkiet rodem z lat 80. i 90. W trakcie wieczoru widzowie TV Puls zanurzą się w roztańczony, neonowy i kolorowy świat disco.
Widzów TV Puls porwą do zabawy największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej: gospodarze wieczoru Agnieszka Litwin z Kabaretu Jurki oraz Piotr "Guma" Gumulec z Kabaretu Chyba a także: Paranienormalni, Artur Andrus, Chyba, Jurki, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Łukasz Rybarski Yes oraz artyści z Kabaretu Pod Wyrwigroszem: Beata Rybarska i Andrzej Kozłowski, Kałasznikof, Kabaret Małżeński i Antoni Gorgoń Grucha.

- Intensywnie pracujemy nad tym, aby tegoroczna edycja Mazurskiej Nocy Kabaretowej spełniła oczekiwania naszych widzów, pozwoliła się zrelaksować i przeżyć pozytywne emocje. Wystąpią najlepsi kabareciarze, pojawią się premierowe skecze i piosenki, a całe widowisko zostanie utrzymane w konwencji szalonych lat 80. i 90. Mazurska Noc Kabaretowa nie jest jedynym rozrywkowym wydarzeniem na antenie TV Puls - pod koniec lipca zapraszamy na muzyczno-rozrywkowy event "Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie", a szczegóły zdradzimy niebawem - zapowiada Dariusz Dąbski, prezes TV Puls.

"22 Mazurka Noc Kabaretowa 2021 w sobotę (10 lipca 2021 roku) o godz. 20.00 na żywo w TV Puls.