Łukasz Szewczyk16.06.2021 (12:50)brak komentarzy

Wybitny himalaista uczestnikiem nowej eydcji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie

• Aktor, instruktor wspinaczki, były żołnierz armii Kazachstanu, zdobywca Korony Himalajów i Karakorum, multirekordzista we wspinaczce górskiej, a od 2015 roku obywatel Polski
• Denis Urubko pojawi się w XII edycji tanecznego show "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", który już jesienią 2021 roku na antenie Polsatu.
Denis Urubko / Fot. archiwum porywatne
Denis Urubko / Fot. archiwum porywatne
Adrenalina i balansowanie na krawędzi to dla niego codzienność. Na świecie wsławił się swoimi spektakularnymi wyczynami - samotnymi wspinaczkami na kilkutysięczniki bez użycia tlenu. Jak typ samotnego wilka poradzi sobie z gracją i elegancją, a także zmysłowością w tańcu z partnerką? Nie mamy wątpliwości, że Denis Urubko to człowiek-orkiestra, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Były żołnierz armii Kazachstanu z wykształcenia jest aktorem. Swego czasu pracował nawet w teatrze. Od września będziemy mogli śledzić jego zmagania w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".
Denis Urubko to drugi, po Oliwii Bieniuk, ujawniony oficjalnie uczestnik 13 edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Jak już informowaliśmy, taneczne show powraca do Polsatu jesienią 2021. Nowy dzień emisji.