Łukasz Szewczyk16.06.2021 (13:02)5 komentarzy

Kanały TNT zmienią się w Warner TV. Także w Polsce

• Szykują się kolejne zmiany na polskim rynku telewizyjnym wśród kanałów filmowo-serialowych.
• Stacja TNT zmiani się w Warner TV
Warner TV
W połowie maja telekomunikacyjny koncern AT&T oraz medialny koncern Discovery ogłosiły sfinalizowanie umowy, na mocy której aktywa WarnerMedia z segmentu rozrywki premium, sportu i informacji zostaną połączone z wiodącymi podmiotami nonfiction, międzynarodowej rozrywki i sportu w samodzielny globalny podmiot rozrywkowy segmentu premium.
Teraz okazuje się, że marka Warner jeszcze bardziej będzie obecna w naszych domach. Medialny koncern WarnerMedia potwierdził oficjalnie medialne informacje, że na rynku niemieckim planowany jest rebranding TNT. Nadające na niemieckim rynku kanały TNT Film, TNT Seria i TNT Comedy zostaną przemianowane odpowiednio na Warner TV Film, Warner TV Seriale oraz Warner TV Comedy.

Na chwilę obecną nie jest znana dokłada data rebrandingu, z nieoficjalnych informacji wynika, że nastąpi to jesienią 2021 roku. Co ważne, WarnerMedia zapowiada, że zmiana nazwy kanałów TNT na Warner TV nastąpi także na innych rynkach europejskich, także w Polsce.

Przypomnijmy, że w Polsce kanał TNT emituje ponadczasowe produkcje filmowe i serialowe. Na widzów stacji czeka szybka akcja, charakterne postaci, brawurowe kreacje aktorskie największych gwiazd. W każdym miesiącu mogą liczyć oni na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. "Dirty Dancing", "Zabójcza broń", "Matrix" czy "Siedem lat w Tybecie" oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: "4 Blocks", "Dr Quinn", "Strażnik Teksasu"czy "Tropiciele".

Komentarze (1 - 5 z 5)

Szkoda, że mało tam filmów sprzed 3-5 lat a samo starocie
 1  
Proponuje Warner TV Film za TVN Fabuła i Warner TV Serie za TNT
 7  
Wiecej reklam - żadam więcej reklam na TNT
 5  
Kolejny re-branding, a jak z treścią?
 5  
Czy będą w 4K? Chciałabym się przygotować na więcej spektakularnych porażek pokłóconej zjednoczonej drużyny jak ostatnio na boisku w Rzeszowie.
 1