Łukasz Szewczyk17.06.2021 (15:13)2 komentarze

Dedykacje na wakacje w Disco Polo Music

• Kanał Disco Polo Music na zbliżające się wakacje przygotował nowość dzięki której będzie bliżej swoich widzów i to dosłownie.
• Kontynuowane będą premierowe odcinki "Disco Polo Life" oraz "Top 10 lista przebojów".
Wakacyjną nowością Disco Polo Music jest program "Dedykacje na wakacje" (sobota, godz. 10.00). To wakacyjna muzyczna lista hitów, przeplatana pozdrowieniami i muzycznymi dedykacjami od fanów disco. W programie emitowane są największe hity disco polo oraz piosenki, z którymi wiążą się miłe wspomnienia, wprowadzają w urlopowy, radosny i letni nastrój, bo każda chwila tych wakacji w Disco Polo Music, to gwarancja dobrej zabawy.
Na widzów latem czekają także premierowe odcinki programu "Disco Polo Life" (środa - niedziela, godz. 17.00). Program zyska nową scenografię. Kamery będą na każdym ważnym wydarzeniu w branży, pokażą disco polo od kuchni i codziennie zdradzą świeże ploteczki ze świata disco. Dodatkowo Marcin Kotyński zaprezentuje wiele przebojów i gorących nowości oraz disco debiuty.

Z kolei w programie "Top 10 lista przebojów", od środy do niedzieli o godz. 18:00 Wojtek Kaczmarczyk zaprezentuje 10 topowych hitów, które skradły serca widzów w głosowaniu SMS.

Ponadto codziennie, na antenie Disco Polo Music pojawiają się różnorodne bloki muzyczne, w których każdy fan disco znajdzie coś dla siebie- kawałki wprawiające w nastrój na dobry początek dnia, przeboje weselne, hity, które podbiły listy przebojów, czy nowości, które za chwilę będą na ustach wszystkich! A w piątek i sobotę nie zabraknie również weekendowych wieczornych pasm imprezowych.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Uważam, że Polsat powinien zrezygnować z jednego ze swoich kanałów discopolowych. Teraz ma Disco Polo Music i Polo TV. Po co utrzymywać dwa kanały praktycznie z takim samym profilem programowym? Lepiej stworzyć jeden silny kanał. Połączyć DPM i Polo TV w jeden ,,organizm", zostawić brand Polo TV, bo jest lepiej rozpoznawalny. Ewentualnie wprowadzić zupełnie nowy brand.
Fan mediów cyfrowych 17.06.2021 (21:40:45)
 2  
Ewentualnie wprowadzić zupełnie nowy brand. Na przykład Polsat Polo.
Fan mediów cyfrowych 17.06.2021 (21:41:42)
 2