Łukasz Szewczyk21.06.2021 (13:50)brak komentarzy

Tydzień z Beatą Kozidrak w Kino Polska Muzyka

• W lipcu Kino Polska Muzyka szykuje specjalną ramówką, poświęconą Beaty Kozdrak.
• Od 19 lipca (2021 roku) w ramach Tygodnia z Beatą Kozidrak, na antenie stacji premierowo zagoszczą m.in.: " Sama o sobie: Beata Kozidrak", "12 Największych Solowych Przebojów Beaty Kozidrak" oraz "Gwiazdki Gwiazdy Gwiazdeczki. Bajm".
Beata Kozidrak
Zarówno kariera artystyczna jak i życie prywatne Beaty Kozidrak są niezwykle barwne. Kim tak naprawdę jest Beata? Jak przez 40 lat nieustannego bycia na topie udało jej się pozostać sobą? Kim jest ikona popkultury, która od lat elektryzuje fanów? W programie "Sama o sobie: Beata Kozidrak" opowie o pracy w pandemii, premierze książki, nowej płycie i współpracy z młodymi artystami, o tym co ją nakręca i inspiruje. Beata wciąż zaskakuje. Szuka zmian i nigdy nie stoi w miejscu - Jeśli człowiek stoi w miejscu, to nic ciekawego go nie spotka (...). Jestem babką, która wie, czego chce. Artystka po prostu robi to, co kocha najbardziej, a fani są dla niej synonimem sukcesu - Tęsknie za koncertami (...). Wiem, że wielu ludziom moje teksty pomogły i to jest dla mnie największą nagrodą. Program powstał na zlecenie Kino Polska TV SA.
W ramach Tygodnia z Beatą Kozidrak na antenie Kino Polska Muzyka premierowo zagości także zestawienie "12 Największych Solowych Przebojów Beaty Kozidrak". Na liście znajdą się utwory, które pomimo upływu lat wciąż są soundtrackiem wielu pokoleń, m.in.: "Siedzę i myślę", czy "Taka Warszawa". Pojawi się również nowy utwór "Gambit", czyli pierwszy singiel zapowiadający czwarty solowy album artystki.

"Gwiazdy Gwiazdki Gwiazdeczki. Bajm" to z kolei przegląd unikatowych, archiwalnych materiałów i teledysków zespołu Bajm z lat 1977 - 1980. Widzowie będą mogli raz jeszcze przypomnieć sobie pierwsze utwory i retro wideoklipy m.in.: "Rano", "Czary mary" oraz "Piechotą do lata" piosenkę, dzięki której grupa licealnych przyjaciół stała się sensacją na polskiej scenie muzycznej.

To jednak nie koniec muzycznych emocji. Podczas Tygodnia z Beatą Kozidrak stacja premierowo wyemituje także: "Aleja Gwiazd - Beata Kozidrak", czyli intymny wywiad przeprowadzony przez Wojciecha Gąssowskiego oraz "Beata Kozidrak: Autobiografia". W programie artystka przytoczy fragmenty najnowszej książki, które przeplatane będą największymi przebojami gwiazdy.

Tydzień z Beatą Kozidrak od poniedziałku (19 lipca 2021 roku) codziennie o godz. 14:00.