Łukasz Szewczyk21.06.2021 (15:18)brak komentarzy

Karolina Limbach prowadzącą "Czas na zmianę". Premiera w TVN Style

• Latem premiera nowego programu TVN Style "Czas na zmianę", w którym metamorfozie zostanie poddany nie tylko wizerunek i szafy bohaterek programu, ale też ich podejście do mody.
• Stylistka Karolina Limbach nada zmianom odpowiedni kierunek, by było stylowo, w trendach, ale też w zgodzie z charakterem i stylem życia uczestniczek.
Karolina Limbach prowadzącą "Czas na zmianę" w TVN Style
Karolina Limbach wie, co w modzie piszczy. Pracuje jako stylistka magazynu lifestylowego, a podczas sesji zdjęciowych ubiera największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Potrafi dobrać strój do każdego rodzaju sylwetki, wie jak łączyć kolory i wzory, by efekt był powalający. Teraz stanie przed nie lada wyzwaniem - zmienić styl bohaterek programu na tyle, by poczuły się piękne i bardziej pewne siebie, ale równocześnie pozostały sobą.
Pierwszym krokiem w metamorfozie będzie więc przejrzenie szaf uczestniczek. Karolina odrzuci te ubrania, które nie są odpowiednie - mają zły krój, fason, kolor, a następnie zaproponuje wspólne zakupy. Wybierając stylizacje w popularnych sieciówkach i sklepach internetowych, pokaże na jakie elementy garderoby warto postawić, ponieważ to dzięki nim nasz ubiór może stać się bardziej stylowy, ponadczasowy i uniwersalny.

Ale strój to nie wszystko. Jego dopełnieniem będzie makijaż oraz fryzura. Bohaterki programu na początek trafią w ręce Ani Galińskiej, która nauczy je podstaw codziennego makijażu i pokaże, że wystarczy tylko kilka minut by wyglądać i poczuć się lepiej. Następnie zajmie się nimi fryzjer, który również dorzuci garść rad dotyczących pielęgnacji oraz stylizacji włosów. Jaki będzie finalny efekt metamorfoz?

Premiera programu "Czas na zmianę" w niedzielę (18 lipca 2021 roku) o godzinie 13.00 na antenie TVN Style.