Łukasz Szewczyk22.06.2021 (17:44)brak komentarzy

Nadchodzi VTV. Nowa telewizja internetowa dla graczy

• Gry, esport, streamy, programy publicystyczne, lifestyle
• Startuje nowy projekt telewizyjny dla graczy VTV, który łączy tradycyjne i współczesne media
VTV
Co sprawiło, że MTV zyskało status ikonicznego medium 40 lat temu? Zrozumienie współczesnych ludzi, ich potrzeb i nowoczesnych, eksperymentalnych form muzycznych przy jednoczesnym rozpoznaniu ich ponadczasowości. Dzisiaj najbardziej przyszłościową pod każdym względem formą spędzania czasu jest gaming. Jak przekonują twórcy, VTV stanie się oknem do tego świata zarówno dla zagorzałych graczy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym medium. To stacja pełna pasjonatów, wykorzystująca możliwości globalnej sieci i płynąca wraz z trendami narzuconymi przez współczesne subkultury.
VTV to codzienność obracająca się wokół gamingu jako stylu życia. Nieliniowa, nowoczesna telewizja internetowa, współpracująca z najlepszymi dziennikarzami, influencerami i ekspertami z dziedziny gier i esportu. Nowy projekt ma oferować wysokiej jakości materiały wideo i teksty publicystyczne, wywiady, recenzje, streamy na żywo i treningi prawdziwych graczy.

Pomysłodawcą i założycielem VTV jest Wojtek Krzemień - specjalista ds. nowych mediów i marketingu z 20 letnim doświadczeniem w branży. Wydawca serwisów Brief.pl, BriefEsports.pl oraz VigilantMagazine.com. Krzemień zebrał wokół siebie solidną redakcję i współpracowników składającą się z wieloletnich dziennikarzy i influencerów, którzy wspólnie tworzyć będą nowe medium.


Więcej szczegółów zostanie ogłoszonych w przyszłym tygodniu. W poniedziałek (28 czerwca 2021 roku) ruszy kampania crowdfundingowa VTV na platformie Beesfund