Łukasz Szewczyk25.06.2021 (18:17)4 komentarze

Dziewiąty sezon serialu "Lombard. Życie pod zastaw" jesienią w TV Puls

• Telewizja Puls rozpoczęła zdjęcie do nowego, dziewiątego już sezonu serialu "Lombard. Życie pod zastaw"
• Premiera odcinków jesienią 2021 roku na antenie TV Puls.
"Lombard Zycie Pod Zastaw 9" jesienią 2021 w TV Puls
Nowy sezon zapowiada się emocjonująco, nie zabraknie nowych postaci i zaskakujących przedmiotów, które pojawią się w lombardzie na Cichej. Jednym z nich będzie... noga, którą przyniesie znajomy Ziutka (Henryk Gołębiewski). Lolek (Jerzy Górski) rozpozna w nodze fragment rzeźby z muzeum, w którym kiedyś pracował. Jak zakończy się ta historia? Z kolei Mariusz (Michał Chorosiński) będzie miał dylemat, czy przyjąć pod zastaw...kieł mamuta! Jakiś czas później w lombardzie pojawi się para jaskiniowców... W lombardzie nie zabraknie też żywiołowej Filomeny (Małgorzata Rożniatowska), która całą energię skieruje na pomoc osobom starszym, aby rozwiązać problem ich częstego wykluczenia z życia społecznego.
W życiu głównych bohaterów nadal będzie sporo zawirowań - czy dowiemy się, dokąd Ryży (Arkadiusz Tańcula) uprowadził Patrycję (Paulina Jeżewska) i jej synka? Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) użyje wszystkich możliwych środków, aby ich odnaleźć. Tropy będą wskazywać różne kierunki, ale Kazimierz nie straci nadziei na szczęśliwe zakończenie. Czy rzeczywiście tak będzie?

Jak potoczą się losy Jacy (Grzegorz Gargas), którego największym marzeniem jest wyprowadzka z domu? Czy mu się to uda, a relacje z przybranymi rodzicami Agaty "Roksany" zmienią się na lepsze? Czy nowa pracownica lombardu Anka (Hanna Kochańska) w końcu trafi na tego "jedynego"?

Z kolei Benia (Rita Weinar) z radością odda się macierzyństwu i rozwijaniu swojego vloga - MamaBenia - który widzowie mogą odwiedzać na YouTube i Instagramie. Będzie też wspierać swojego męża Betona (Dominik Dąbrowski), w dosyć zawiłej sprawie, z którą przyjdzie mu zmierzyć się w pracy. Świeżo upieczeni małżonkowie - Lolek i Marta (Agata Szafrańska) - w końcu nacieszą się własnym szczęściem, jednakże nad inną parą - Mariuszem i Andżelą (Dominika Skoczylas) - zawisną niespodziewane chmury pod postacią powracającej przeszłości...

"Lombard. Życie pod zastaw" to hitowa produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. W serialu regularnie pojawiają się znani goście - do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Katarzyna Pakosińska, Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu "Weekend", Aleksander Doba, Bartek Marszałek czy Michał Wiśniewski.

Jesienią 2021 roku w TV Puls także piąty sezon serialu "Rodzinny interes"

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ryży Najlepszy,znowu zapowiada się z nim niezła akcja ;)
 4  
Najbardziej drętwy serial w tv, Buczkowski sztywny jak kij od szczotki!
 2  
Dziewiąty sezon serialu Lombard. Życie pod zastaw emitowany od 30 sierpnia od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w TV Puls.
 2  
w przedpremierowym odcinku, będzie to mega gorący początek sezonu, a w nim: jak będzie wyglądał "Happy End" świeżo upieczonej pary - Marty i Lolka i czy "wilczyca" w owczej skórze próbuje zemścić się na pracownikach Lombardu na Cichej? do zobaczenia już w Piątek, 27 Sierpnia o 20:00 na TV Puls.
 1