Łukasz Szewczyk25.06.2021 (18:53)brak komentarzy

Piąty sezon serialu "Rodzinny interes" w TV Puls

• Telewizja Puls i Outset Films rozpoczynają w lipcu zdjęcia do nowych odcinków serialu "Rodzinny interes".
• W nowym, 5. już sezonie produkcja będzie świętować jubileuszowy 200. Odcinek
• Premiera nowej serii jesienią 2021 roku w TV Puls.
"Rodzinny interes 5" jesienią 2021 w TV Puls
Nieoczekiwane zwroty akcji i wielkie emocje! Tak zapowiada się 5. sezon serialu "Rodzinny interes". W każdym odcinku widzowie poznają wielu interesujących bohaterów - klientów warsztatu samochodowego "Majewski i Wrzosek" oraz salonu piękności "Bella Ella".
Dowiemy się, dlaczego w warsztacie znajdzie się kultowy DeLorean oraz w jaki sposób pracownicy rozwiążą kryminalną zagadkę z historycznym obrazem w tle. Widzów wciągnie też intryga rodem z XVIII-wiecznego romansu dworskiego oraz przeżyją mrożące krew w żyłach chwile z morderczym klaunem, który będzie grasował z piłą mechaniczną! Ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska) przekona się, na czym polega ruch freegan, a mechanik Dawidek (Patryk Janas) pozna fanów geocachingu, z którymi wybierze się na poszukiwanie skarbów.

Wiele zmian szykuje się w życiu głównych bohaterów: Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) będzie mierzyła się z trudami późnego macierzyństwa, natomiast Jola (Marta Zgutczyńska) na nowo odkryje uroki życia z dorastającym, adoptowanym synem. Jak potoczy się kariera Dariusza (Dariusz Kordek) za Oceanem? Czy Oskar (Artur Jasiński) na nowo zawalczy o serce Eli? Jak oszołomiona pojawieniem się Borysa, Viola (Magdalena Modra-Krupska), odnajdzie się w trójkącie emocjonalnym z mężem i narzeczonym? Jakie nowe, szalone pomysły wdroży w życie Jadwiga? Czy Ambasada Miłości urośnie w siłę dzięki innowacyjnym rozwiązaniom? Czy Bożena (Marta Klubowicz) odzyska równowagę i radość życia? A Dawidek (Patryk Janas) wykorzysta nową szansę, która się przed nim otworzy? Dowiemy się też, czy Bronka (Roman Szczeblewski) nie przerośnie życie małżeńskie oraz czy Jo Fox (Monika Ekiert) zawojuje polski rynek samochodowy metodami rodem z Hollywood. I co na jej pomysły powie Wojtek (Marek Krupski)?

"Rodzinny interes" zadebiutował w TV Puls w marcu 2019 roku. Od tego czasu produkcja notuje z sezonu na sezon coraz lepsze wyniki oglądalności. Premierowe odcinki sezonu 4., które można było oglądać w wiosennej ramówce TV Puls, osiągnęły średni SHR na poziomie 5,1% w grupie komercyjnej (16-49; Nielsen, pon-pt, 17:00).

Jesienią 2021 w TV Puls także dziewiąty sezon serialu "Lombard. Życie pod zastaw"