Łukasz Szewczyk30.06.2021 (11:19)6 komentarzy

Korzeniowski, Gruchała, Gruszka w drużynie Eurosportu na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

• Za niespełna miesiąc w Tokio rozpoczną się igrzyska olimpijskie
• Z tej okazji Eurosport zebrał grupę ekspertów, którzy przybliżą widzom wydarzenia z Japonii. Składa się ona z byłych polskich sportowców i trenerów - olimpijczyków i medalistów mistrzostw świata i Europy w różnych dyscyplinach
Drużyna Eurosportu na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020
Anna Rogowska (skok o tyczce), Aneta Konieczna (kajakarstwo), Julia Michalska (wioślarstwo), Jolanta Kumor (lekkoatletyka), Sylwia Gruchała (szermierka), Paweł Czapiewski (lekkoatletyka), Paweł Januszewski (lekkoatletyka), Robert Korzeniowski (lekkoatletyka), Adam Korol (wioślarstwo) i Piotr Gruszka (siatkówka) - to skład ekipy Eurosportu na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020! Eksperci stacji to medaliści najważniejszych imprez sportowych świata. W sumie sięgnęli oni po pięć złotych, dwa srebrne i pięć brązowych medali igrzysk olimpijskich.
- Zebraliśmy grono fantastycznych ekspertów, którzy w znakomity sposób potrafią przekazać wiedzę, doświadczenie i atmosferę wielkiego święta sportu, jakim są igrzyska olimpijskie. Wraz z naszymi komentatorami i ekipą reporterską stworzą oni niezrównaną drużynę, która zabierze widzów w pełną emocji olimpijską podróż z Eurosportem - powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN S.A. i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

Eksperci Eurosportu będą gościć w codziennych studiach prowadzonych przez Michała Korościela i Pawła Kuwika, a także regularnie pojawiać się na innych antenach i platformach TVN Grupa Discovery zarówno w trakcie igrzysk, jak i w okresie dzielącym nas od ceremonii otwarcia. Już teraz widzowie Eurosportu mogą poczuć przedsmak olimpijskich emocji śledząc kanały telewizyjne i platformy digitalowe stacji, a także oglądając dedykowane formaty jak choćby "Trailblazers" - program opowiadający o legendach, które wykorzystywały siłę sportu, aby zmieniać świat.

Stałym elementem relacji Eurosportu będą wywiady przeprowadzane w Japonii przez Kacpra Merka. Podczas igrzysk będziemy mogli obserwować efekty kolejnej współpracy Eurosportu z Krzysztofem Gonciarzem, jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich twórców internetowych. Jego relacje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang, gdzie był akredytowanym wysłannikiem Eurosportu, spotkały się z entuzjastycznym odbiorem zarówno widzów, jak i branży medialnej i samych sportowców. O sile drużyny Eurosportu na igrzyska olimpijskie stanowić będą także znakomici komentatorzy, między innymi Marek Rudziński, Janusz Rozum, Tomasz Jaroński, Karol Stopa, czy Mirosław Noculak.

W tym roku domem igrzysk olimpijskich w Polsce - oprócz kanałów Eurosportu - stał się również Player. Kilka dni temu TVN Grupa Discovery poszerzyła ofertę serwisu Player o wydarzenia sportowe transmitowane przez Eurosport. W trakcie igrzysk to łącznie 3,5 tysiąca godzin relacji prosto z Tokio przy nawet 46 równoległych streamach, dzięki czemu użytkownicy serwisu nie przegapią żadnego występu żadnego sportowca. Będą mieli okazję zobaczyć na żywo i na żądanie wszystkie starty Polaków i największych gwiazd sportu oraz walkę o każdy medal. Tylko na platformach TVN Grupa Discovery fani sportu znajdą wszystko, co może ich zainteresować podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Żadne inne medium ani platforma w Polsce nie zapewni tak szerokiej i kompleksowej relacji z imprezy i nie da widzom porównywalnej pełni i jakości doświadczeń.

Komentarze (1 - 6 z 6)

A wie ktoś czy beda dodatkowe kanaly taj jak w 2018 eurosport 3,4,5
 1  
na Igrzyskach jednocześnie odbywa się nawet kilkanaście konkurencji, gadające głowy w studiach tylko będą przeszkadzać, a tak w ogóle to kiedy Eurosport w 4K?
 2  
Nauczcie się czytać:

"W trakcie igrzysk to łącznie 3,5 tysiąca godzin relacji prosto z Tokio przy nawet 46 równoległych streamach, dzięki czemu użytkownicy serwisu nie przegapią żadnego występu żadnego sportowca."
 1  
Sport zespołowe i Świątek (tenis) Można dać na Metro
 1  
Nie można dać na metro, ponieważ prawa do pokazywania w otwartej telewizji ma TVP.
 2  
A w TVP w 4Ka będzie. Zresztą kto by oglądał całą dobę różne dziwne sporty. Poogląda się co najwyżej występy Polaków i to pod warunkiem, że nie będzie się na wakacjach, grillu, działce, imprezie, basenie itp. czyli oglądalność śladowa.
 1