Łukasz Szewczyk05.07.2021 (16:07)4 komentarze

Więcej kanałów Polsatu w usłudze TOYA GO

• Na platformie TOYA GO pojawiły się nowe kanały z Grupy Polsat.
TOYA GO
Od poniedziałku (5 lipca 2021 roku) użytkownicy TOYA GO zyskali dostęp do kanałów Polsat i TV4. To wynik porozumienia zawartego pomiędzy TOYA a Telewizją Polsat, będące częścią procesu zapoczątkowanego przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Rada stoi na stanowisku, że obowiązkowi must-carry, wynikającym z art.43a ustawy o radiofonii i telewizji, podlegają podmioty świadczące usługi udostępniania programów telewizyjnych za pośrednictwem usługi dostępu do Internetu. Ponieważ wszyscy Abonenci TOYA posiadają w swoim pakiecie programy Polsat i TV4, zatem oznacza to, że mogą je oglądać bezpłatnie na komputerach, tabletach i smartfonach, także poza domem.
- To doskonała wiadomość z dwóch powodów - mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA. - Po pierwsze od dawna czekaliśmy na pojawienie się głównych kanałów Polsatu w naszej aplikacji. Cieszy nas, że Polsat jako pierwszy spośród największych nadawców udostępnił naszym Abonentom swoje kluczowe programy. Drugim powodem do zadowolenia jest danie Abonentom szansy oglądania ulubionych programów podczas wakacji, czyli wzmożonych wyjazdów - dodaje.

Platforma TOYA GO oferuje nie tylko oglądanie telewizji na żywo, ale także wiele innych funkcji jak: prezentacja programu telewizyjnego na kolejne 7 dni wszystkich stacji z oferty TOYA, planowanie nagrywania programów w odbiorniku cyfrowym 3G i MAXX, serwis Karaoke z blisko 700 utworami polskimi, zagranicznymi i dla dzieci, możliwość słuchania starannie wyselekcjonowanych, internetowych stacji radiowych w wielu kategoriach. Pozwala ponadto obejrzeć kilka tysięcy pozycji z katalogów VOD, zarówno płatnych jak i bezpłatnych. Popularnością cieszy się też dostęp do kamer internetowych zamontowanych w newralgicznych punktach miast, gdzie TOYA ma swoje sieci kablowe. Kamer jest już blisko 70 i ich ilość systematycznie rośnie. Dodatkowo dostępne są informacje o warunkach meteorologicznych i alerty smogowe. Z tej funkcjonalności mogą korzystać wszyscy, gdyż nie wymaga ona logowania, podobnie jak oglądanie programu lokalnego TV TOYA.

Łącznie w TOYA GO znajdzie się już 145 programów, z czego 131 można oglądać również poza domem, na terenie całej Polski i UE.

Aplikacja dostępna jest poprzez stronę go.toya.net.pl oraz w sklepach AppStore (iOS) i w Google Play (Android).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Może dodają TVP3 Łódź do TOYA GO.
 1  
A w UPC GO dalej bryndza większość niedostępna po za domem o kanałach Polsat już nie wspomnę.
 3  
@Pablos po prostu UPC zostaje w tyle dla nich liczy się tylko internet i umowy komórkowe a telewizja drugi plan !!!!! Taka jest prawda o Wielkim UPC ????????????
 2  
Wszystkie niekodowane kanały dostępne w Polsce w naziemnej telewizji cyfrowej powinny być dostępne bez jakiegokolwiek porozumienia na każdej platformie i w każdej sieci telewizji kablowej w kraju. Powinna być również możliwość bezpłatnego ich odbioru w internecie. Nie wszędzie jest sygnał dostatecznej jakości, a z niektórych nadajników emitowany jest jedynie mux-3 TVP.. Emitel powinien umożliwć odbiór w internecie wszystkich programów dostępnych w naziemnej telewizji...
 1