Łukasz Szewczyk05.07.2021 (17:54)1 komentarz

Gala KSW 62: Kołecki vs Szostak. PPV w Cyfrowym Polsacie oraz Ipli

• W Cyfrowym Polsacie i IPLI rusza sprzedaż nadchodzącej gali KSW 62, która odbędzie się 17 lipca 2021 roku
• Walką wieczoru będzie wzbudzające ogromne emocje starcie Szymona Kołeckiego i Akopa Szostaka.
• Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.
KSW 62
Najbliższa Gala KSW 62 odbędzie się w studiu telewizyjnym w Warszawie. Podczas 9 emocjonujących walk widzowie będą mogli zobaczyć wielu efektownie walczących zawodników. W walce wieczoru niepokonany w KSW mistrz olimpijski Szymon Kołecki (9-1, 8 KO) oraz podwójny złoty medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce Akop Szostak (4-3, 3 KO). Zawodnicy spotkają się w klatce, aby wyjaśnić swój wieloletni konflikt. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.
Jedną z głównych walk gali będzie spotkanie dwóch spektakularnie walczących zawodników kategorii półśredniej: powracający po dramatycznej kontuzji nogi Andrzej Grzebyk (17-4, 10 KO) podejmie próbę rewanżu za pechową porażkę z byłym mistrzem organizacji DREAM Mariusem Žaromskisem (23-9, 16 KO).

W limicie kategorii półśredniej, regularnie nagradzany za najlepsze walki wieczoru Michał Michalski (9-4, 5 KO) wystąpi przeciwko niepokonanemu Adrianowi "Bartosowi" Bartosińskiemu (10-0, 8 KO).

17 lipca dojdzie również do długo wyczekiwanego debiutu w formule MMA jednego z najlepszych polskich kickbokserów - Tomasz Sarara (0-0) skrzyżuje rękawice z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Tok ma na koncie niemal 100 walk w kickboxingu, z których 87 wygrał. Zawodnicy spotkają się w limicie kategorii ciężkiej.

Były mistrz KSW wagi piórkowej, Artur "Kornik" Sowiński (21-12, 8 KO) stanie przeciwko słynącemu z wysokich kopnięć Sebastianowi Rajewskiemu (10-6, 4 KO) w limicie kategorii lekkiej, natomiast w limicie kategorii koguciej Paweł "The Polish Eagle" Polityło (6-2, 1 KO) podejmie Bruno "Gafanhoto" Augusto dos Santosa (9-2, 1 KO, 5 Sub). Zaledwie 22-letni Brazylijczyk ma na koncie dziewięć zwycięstw i jest byłym pretendentem do pasa wagi koguciej. Niezwykle interesująco zapowiada się również pojedynek finalisty programu "Tylko Jeden" Marcina "Krakusa" Krakowiaka (10-3, 4 KO) z posiadaczem czarnego pasa brazylijskiego jiu-jitsu, Tomaszem Jakubcem (10-3, 4 KO).

W pojedynku otwierającym KSW 62 swoje umiejętności pokażą: niezwykle doświadczony Lemmy "The Dog" Krušič (20-7, 5 KO) i przedstawiciel młodego pokolenia fighterów, który zadebiutował w KSW w styczniu tego roku, David Martinik (4-2, 1 KO). Starcie zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.


KSW 62 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM). Zamówienia można składać m.in. w internetowym Centrum Obsługi Klienta, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta czy też w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

KSW 62 w Ipli
Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski. Zamówienia można składać na stronie ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Bary otwarte to może ze trzy setki subskrypcji się sprzeda.
 3