Łukasz Szewczyk07.07.2021 (9:54)27

Canal+ traci ligę angielską! Prawa do Premier League przejmuje nowa platforma Viaplay

• Liga angielska znika z anteny Canal+ Sport
• Od sezonu 2022/23 rozgrywki Premier League będzie można oglądać wyłącznie na nowej platformie

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 27)

Jeśli Canal+ straciłby Ekstraklasę (prawa mają do końca sezonu 22/23), to stracą lekką ręką pół miliona abonentów. Tyle osób ponoć ma ich dla samej Ekstraklasy.
 30  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Jeśli Canal+ straciłby Ekstraklasę (prawa mają do końca sezonu 22/23), to stracą lekką ręką pół miliona abonentów. Tyle osób ponoć ma ich dla samej Ekstraklasy.
Wątpliwe. Ekstraklasa ma swoją platformę online do transmisji meczów, więc nie szukają gracza internetowego, a partnera telewizyjnego. Im zależy, by być w telewizji, bo sponsorzy. Więc Viaplay nie jest zagrożeniem dla Ekstraklasy w Canal+.

Zresztą Vaiplay u siebie też ma kanały TV i online :)
 41  
Ekstraklasa jest w Cyfrowym Polsacie tak naprawdę to tylko pełna Liga Hiszpańska zmusza do C+. Polsat pozbywa się konkurenta kupili Eleven a Viaplay tez nie wydaje mi się by tak sam tu wszedł. Teraz można iść po EKSTRAKLASE i przejąć Hiszpańską z Viaplay a nie Canal+ wtedy przy podziale meczy abonent CP sam zdecyduje czy chce mieć pełną La Ligę i kupi Viaplay czy nie
 33  
Teraz już wiem dlaczego jakieś 2 miesiące temu zmienili ofertę canal + przez internet, wcześniej sport i film był osobno, teraz jako cała paczka C+, teraz C+ vod może być dopełnieniem Hbo i Netflix.
 11  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Jestem klientem canal plus i nie jestem zadowolony że stracili te prawa, a z drugiej strony sprzedawanie praw platformom streamingowym to pazerność na kasę za którą Premier League może niedługo zapłacić odpływem widzów w Polsce juhas
 41  
Musieli sporo zapłacić, że zdobyli prawa do sezonu 2028/2029.
 30  
Za co płacimy c+? Ligę mistrzów stracili. Żużel podzielili się z elevenem czyli połowy nie ma. Odchodzę z c+
 35  
No i jeszcze od 2022 prawa do Grand Prix na żużlu wygrało Discovery/Eurosport i tak naprawdę nie wiadomo czy C+ się jakoś dogada z Discovery czy będzie tylko Eurosport pokazywał GP.Cos ostatnio często w transmisjach o SEC gadają o GP mniej.Ja tam tych Internetowych transmisja nie lubię to nie to samo co Tv.
 10  
Przyszłość to DVB-T 2 za darmo i telewizja światłowodowa premium z dodatkiem pakietów VOD.
Telewizja satelitarna będzie powoli umierać, bo jest nieefektywna, droga i przeładowana reklamami.
 15  
Lepiej płacić c+ 50zl za angielska plus filmy francuskie jak mają jakaś nowość to pierw musisz to wypożyczyć później dają to jako premiera dawniej c+ był premium film puszczali jak był po premierze kinowej teraz nic nie jest warty po 15 latach wreszcie zrezygnuje i nie mówcie że c+ plus elewen macie taniej niż elewen z viaplay
 10  

Polecamy