Łukasz Szewczyk07.07.2021 (9:54)27

Canal+ traci ligę angielską! Prawa do Premier League przejmuje nowa platforma Viaplay

• Liga angielska znika z anteny Canal+ Sport
• Od sezonu 2022/23 rozgrywki Premier League będzie można oglądać wyłącznie na nowej platformie

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 27 z 27)

Fajnie jakby NBA ktoś zaczął w Polsce puszczać jak należy a nie jak w Canal+ że niektórych drużyn właściwie nie pokazują, nieraz nie ma transmisji w ramówce a sie okazuje ze cos pokazywali itd.
 3  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Canal + odpuścił Premier League ponieważ będzie miał wyłączność na Disney + a ta transakcja trochę ich szarpnie po kieszeni. A odpływ abonentów nie ma się co martwić bo z powodu D+ może ich przybyć jeszcze więcej .Wiadomość z pierwszej ręki ,pozdrawiam mondralińskich
 41  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Czy się tego spodziewałem? TAK
Czy przez to warto wydać na Viaplay 34zł miesięcznie? NIE

Premier League nie było ostatnią kartą przetargową dla Canal+, bo Canal+ od zawsze stało filmami (zwłaszcza francuskimi i polskimi) oraz Ekstraklasą. Znam aż zbyt wielu wariatów, którzy twierdzą że Ekstraklasa to jedna z najsłabszych lig w Europie ale i tak ją namiętnie oglądają. Piłkarski widz Canal+ będzie miał do dyspozycji jeszcze Ligue 1 i LaLigę, a dzięki obecności PS Premium i Eleven na platformie, również mecze Serie A i Ligę Mistrzów. Czy zauważy brak Bundesligi, Premier League i LE? Owszem ale nie każdy. A ilu spośród nich będzie aż tak zdesperowanych, żeby płacić za Viaplay? O ile się jacyś znajdą, to będzie to garstka.
 41  
wynagrodzą stratę. Na pewno mają jakieś wyścigi konne lub regaty w planach.
 52  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Czyli prawdziwa telewizja upada i teraz wszystko się przeniesie do sieci. Chore ale takie czasy
 41  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
I tu jest fakt canal plus w filmach upadł w sporcie też tym bardziej że udostępnił Polsatowi ekstraklasę a wołają 50zl jak viaplay da się dzielić kątem np z rodziną to wyjdzie po 17zl i to już była by cena
Zobaczycie 34 zeta z PL jak świnia niebo. Co za naiwniacy. 34 zł bedzie na starcie, za rok bedzie z 50 minimum albo zostanie 34 zł + jakiś Pass na PL.
 41  
HEHE. Znowu taka sama zagrywka, jak z pozostałymi prawami. Wyleciały z C+ ale na Platformie Canal + nadal będą, tylko dodatkowo płatne, w dodatkowych kanałach lub usługach online. Dojenia klienta ciąg dalszy.
 0  

Polecamy