Łukasz Szewczyk16.07.2021 (15:26)brak komentarzy

Enfusion ECE 5 Xtreme Stand Up na żywo w Fightklubie

• Początek wakacji galami Enfusion stoi
• W ten weekend Enfusion Cage Events 5 Xtreme Stand Up na żywo w Fightklubie
Enfusion ECE 5 Xtreme Stand Up
To co dobre, nie zawsze musi się szybko kończyć! W przypadku Enfusion letnia przygoda z organizacją trwa dalej, a po galach Enfusion i Enfusion Talents, przyszedł czas na kolejną odsłonę, tym razem Enfusion Cage Events, specjalizującą się nie w pojedynkach kick-boxerskich, ale MMA. Najbliższe, piąte już show spod znaku ECE w piątek 16 lipca w holenderskim Alkmaarze.
Ciekawie zapowiadającą się galę rozpoczniemy transmisjami dwóch pojedynków w półfinałach turnieju wagi ciężkiej. W pierwszym swoje umiejętności zaprezentują Mory Kromah i Yasin Guren, w drugim Latrell Ceder i Chahid Chaquibi. Zwycięzcy tych walk awansują do wielkiego finału, który również odbędzie się w piątek w przedostatniej walce wieczoru.

Pomiędzy półfinałami i finałem turnieju w wadze ciężkiej na brak emocji nie powinniśmy narzekać, organizatorzy zaplanowali bowiem trzy dodatkowe pojedynki w różnym przedziale wagowym - od kategorii piórkowej po ciężką. W przedostatniej walce wieczoru poznamy zwycięzcę turnieju w wadze ciężkiej, a całe show zwieńczy bardzo ciekawie zapowiadające się starcie w wadze lekkiej pomiędzy Hiszpanem Juanem Barraganem i pochodzącym z Maroka, Nabilem Haryoulim.

Enfusion ECE 5 Xtreme Stand Up w piątek (16 lipca 2021 roku) od godz. 20:30 na żywo w Fightklubie.