Łukasz Szewczyk16.07.2021 (15:27)brak komentarzy

Pierwszy odcinek serialu "Kruk. Czorny Woron nie śpi" odkodowany w Canal+ Online

• Canal+ udostępnił możliwość obejrzenia pierwszego odcinka drugiego sezonu "Kruk. Czorny Woron nie śpi" bez dodatkowych opłat
"Kruk. Czorny Woron nie śpi" w Canal+
Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje intrygującą, bardzo pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Gdy chwilę później kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, to on ratuje jej życie. Ich więź zacieśnia się, gdy Kruk pomaga Justynie w trudnej sprawie zabójstw rudowłosych kobiet. Adam porozumienia nie potrafi jednak znaleźć z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory sam prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów. Niechęć i napięcie na komendzie rośnie.
Jednocześnie nękające Kruka niekontrolowane problemy z agresją sprawiają, że jego życie staje się nieznośne. Komisarz drży o dobro swojej rodziny. Desperacko szuka pomocy u starej Szeptuchy, podlaskiej znachorki, lekarki skołatanych dusz. Równolegle bezpieczeństwo jego bliskich staje się zagrożone, gdy Kruk wpada na trop mafijnych powiązań.


Nowe odcinki "Kruk. Czorny Woron nie śpi" dostępne są co piątek, od rana w serwisie Canal+ Online. Telewizyjne premiery kolejnych odcinków - w piątki o 21:00 na antenie Canal+ Premium.

Odkodowany pierwszy odcinek
Od 16 lipca 2021 roku udostępnił wszystkim chętnym możliwość obejrzenia pierwszego odcinka drugiego sezonu "Kruk. Czorny Woron nie śpi". Bez opłat, przez tydzień (do 23 lipca), w ramach otwartego okna na platformie Canal+ Online.