Łukasz Szewczyk16.07.2021 (17:46)1 komentarz

Rusza nowy sezon Speedway Grand Prix. Transmisje w Canal+ Sport

• ANLAS FIM Speedway Grand Prix w Pradze rozpocznie w piątek tegoroczny cykl Speedway Grand Prix, czyli indywidualnych mistrzostw świata na żużlu.
• W ostatnich dwóch sezonach mistrzem świata był Polak - Bartosz Zmarzlik.
• Transmisje w Canal+ Sport
Speedway Grand Prix Czech
W środowisku żużlowym mówi się, że ten kto wygra w Pradze, ten ma dużą szansę na wygranie tytułu indywidualnego mistrza świata. W piątek i sobotę o pełną pulę pojedzie trzech Polaków: Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Krzysztof Kasprzak. Na liście startowej nie zabraknie również innych gwiazd światowego speedwaya: Taia Woffindena, Jasona Doyle'a, Martina Vaculika czy Mateja Zagara.
Inauguracyjna runda nowego sezonu Speedway Grand Prix w Pradze będzie transmitowana na żywo w Canal+ Sport i Canal+ Online w piątek, 16 lipca od 18:30. Gospodarzem studia będzie Michał Łopaciński, a zawody skomentują Tomasz Dryła i Tomasz Bajerski. Drugą odsłonę czeskiego Grand Prix widzowie CANAL+ SPORT i CANAL+ online będą mogli obejrzeć w sobotę 17 lipca od 18:30. Studio ponownie poprowadzi Michał Łopaciński, a na stanowisku komentatorskim Tomaszowi Dryle towarzyszyć będzie Mirosław Jabłoński.

Plan transmisji Speedway Grand Prix w Pradze:

Piątek (16 lipca):
• 18:30 ANLAS FIM Speedway Grand Prix Czech, runda 1 (Canal+ Sport)
Studio: Michał Łopaciński
goście: Mirosław Jabłoński, Krzysztof Cegielski
komentarz: Tomasz Dryła, Tomasz Bajerski

Sobota (17 lipca):
• 18:30 ANLAS FIM Speedway Grand Prix Czech, runda 2 (Canal+ Sport)
Studio: Michał Łopaciński
goście: Tomasz Bajerski, Krzysztof Cegielski
komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński

Komentarze (1 - 1 z 1)

tvn oszukuje na podatkach 3 razy mniej placi nic polski polsat.. konkret polsat placi 90 mln zł a tvn tylko 32,9 mil. obie firmy maja czeste reklamy na swoich kanalach wiece obaj musza placic tyle samo po rowno..........
 0