Łukasz Szewczyk19.07.2021 (15:19)2 komentarze

"Lucy wśród gwiazd", "Wyśniony świat", "Każdy twój oddech", nowe seriale - sierpień w HBO i Cinemax

• "Lucy wśród gwiazd", "Wyśniony świat", "Każdy twój oddech", "Spontaniczni", "Magiczne wrota" czy "Scooby-Doo!"- to główne premiery filmowe miesiąca telewizyjnego HBO
• Nowe seriale m.in. "Tropiciele", "Czarny poniedziałek III", "Miasto na wzgórzu II"
"Każdy twój oddech" / Fot. materiały prasowe
"Każdy twój oddech" / Fot. materiały prasowe
Sierpień filmowych premier w HBO rozpocznie brytyjski dramat "Idealna 10-tka" (5 sierpnia). życie piętnastoletniej gimnastyczki, wywraca się do góry nogami, gdy nagle w jej życiu pojawia się przyrodni starszy brat. Kiedy Leigh traci swoją pewność siebie w sporcie, zaczyna wchodzić z bratem do podziemnego przestępczego świata.
Następnie "Lucy wśród gwiazd" (15 sierpnia) - astronautka po powrocie z misji w kosmosie zaczyna powoli tracić kontakt z ziemską rzeczywistością. Natalie Portman w roli głównej.

W "Syndrom Baumbachera" (19 sierpnia) - gospodarz niemieckiego wieczornego talk-show staje się sławny na całym świecie, kiedy pewnego ranka odkrywa, że ma niezwykle głęboki, niemal magiczny głos.

Kolejna propozycja to komedia "Spontaniczni" (20 sierpnia). Kiedy nastolatkowie z pewnego liceum zaczynają eksplodować (dosłownie), dwoje uczniów ostatniej klasy zdaje sobie sprawę, że jutro jest niepewne i w pełni zaczyna żyć chwilą. Scenariusz na podstawie popularnej powieści Aarona Starmera.

Z kolei "Każdy twój oddech" (21 sierpnia) to przejmujący thriller o psychiatrze, którego kariera staje pod znakiem zapytania, gdy jedna z jego pacjentek odbiera sobie życie. Kiedy lekarz zaprasza brata zmarłej do swojego domu, jego życie rodzinne nagle rozpada się na kawałki.

W filmie "Wyśniony świat" (22 sierpnia) zobaczymy Margot Robbie w roli kryminalistki w amerykańskiej historii miłosnej z czasów Wielkiego Kryzysu. Natomiast "Percy" (26 sierpnia) to oparty na faktach film z Christopherem Walkenem w roli rolnika, który decyduje się podjąć walkę z wielką korporacją.

W ostatni weekend wakacji dwie propozycje dla najmłodszych. Pierwsza to rosyjska animacja "Magiczne wrota" (28 sierpnia). Młody delfin o ogromnej wyobraźni odkrywa magiczne wrota, które spełniają życzenia. Kiedy jednak jego wrogowie zaczynają nadużywać mocy tego niezwykłego obiektu, bohater musi znaleźć sposób, aby ich powstrzymać. Następnie "Scooby-Doo!" (29 sierpnia) czyli pierwsza kinowa animacji ze Scooby-Doo w roli głównej.

Serialowe nowości miesiąca w HBO:
"Tropiciele" (od 4 sierpnia, HBO3) - wielowątkowy thriller akcji ze zorganizowaną przestępczością, przemytem diamentów i międzynarodowym terroryzmem w tle. Produkcja w całości nakręcona została na terenie RPA
"Przerwa z Sam Jay" (od 5 sierpnia, HBO)- talk show, w którym gospodyni Sam Jay zajmuje się najpopularniejszymi tematami kulturalnymi i społecznymi. Porusza takie kwestie, jak: rasa, polityka, nauka, celebryci, religia i wiele innych
"Miasto na wzgórzu II" (od 5 sierpnia, HBO3) - drugi sezon serialu przedstawiającego historię sojuszu między idealistycznym prokuratorem a skorumpowanym agentem FBI, który zmienił oblicze Bostonu
"Czarny poniedziałek III" (od 16 sierpnia, HBO) - trzeci sezon serialu o grupie outsiderów, która w drugiej połowie lat osiemdziesiątych przejmuje klub oldboyów z Wall Street i nie przestaje działać w kolejnej dekadzie
"Bob Costas" (od 20 sierpnia, HBO3) - legendarny prezenter Bob Costas powraca do HBO z programem, w którym prezentować będzie wywiady z największymi postaciami ze świata sportu, rozrywki i kultury popularnej, a także dyskusje dotyczące aktualnych zagadnień sportowych
W sierpniu 2021 roku Cinemax zaprezentuje następujące premiery filmowe: "Szczęściara" (1 sierpnia), "Niewygodny układ" (2 sierpnia), "Płacząca kobieta (6 sierpnia), "Śmiech" (16 sierpnia), "Milczenie łowcy" (23 sierpnia), "Córki Rzeszy" (29 sierpnia) oraz "Ostatnia wyprawa" (30 sierpnia).

Z kolei Cinemax2 pokaże takie premiery jak: "Przedostatni" (1 sierpnia), "Rykoszet" (8 sierpnia), "Bosy imperator" (14 sierpnia), "Psy nie noszą spodni" (15 sierpnia), "Pari" (21 sierpnia), "Dobre intencje" (22 sierpnia), "Sól w naszej wodzie" (28 sierpnia) oraz "Dół" (29 sierpnia)

Komentarze (1 - 2 z 2)

Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Ja pierdole szkoda 20 zl,ale chujnia,nic do ogladania,i to ma byc kanal premium?jak ten HBOMax nie wejdzie to trzeba rezygnowac,juz lepiej ogladac TNT lub Paramount.
Mariusz Tymosiewicz 19.07.2021 (21:04:55)
 3  
Zapowiada się bardzo ciekawie. Warto zapłacić te marne 20 zł Pół godziny pracy a miesiąc oglądania
 5