Łukasz Szewczyk19.07.2021 (19:54)2 komentarze

Mecz Legend FC Barcelony i Realu Madryt w Eleven Sports

• Gratka dla kibiców ligi hiszpańskiej
Mecz legend
We wtorek (20 lipca 2021 roku) o godzinie 18:55 w kanale Eleven Sports 1 będzie można obejrzeć na żywo spotkanie z udziałem legend FC Barcelony i Realu Madryt.
Na stadionie Bloomfield w Tel Awiwie w barwach Dumy Katalonii zagrają tacy piłkarze jak słynący z niezwykłych umiejętności technicznych Ronaldinho, złoty i srebrny medalista mistrzostw świata Rivaldo a także Deco, Javier Saviola, Gaizka Mendieta, Guillermo Amor, Miquel Soler czy Ronald de Boer. W ekipie Królewskich wystąpią m.in. zdobywca Złotej Piłki Luís Figo, trzykrotny triumfator Ligi Mistrzów UEFA Roberto Carlos oraz Ivan Campo, Fernando Sanz, Alfonso Pérez, Jesús Vallejo, José Amavisca i Pedro Munitis. Mecz skomentują Mateusz Święcicki i Dominik Guziak.

Przypominamy, że zmagania w nowym sezonie LaLiga Santander będzie można oglądać w Eleven Sports od 13 sierpnia. Z kolei ligowe El Clásico, czyli prestiżowe starcia potęg światowego futbolu, FC Barcelony i Realu Madryt, zaplanowano na 24 października 2021 i 20 marca 2022.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Znowu w niedziele, takie mecze powinny być rozgrywane w sobotę, wtedy można iść do pub i wypić piwko i kibicować, mecze pewno będą o 22h pisze o el clasico
 1  
A jak ktoś pracuje w sobotę to co.
 2