Łukasz Szewczyk21.07.2021 (17:33)brak komentarzy

TVN Style podpowie jak imprezwoać. Nowy program "Ach, ta impreza!"

• W nowym programie TVN Style Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska podpowiedzą jak z pomysłem celebrować wyjątkowe okazje
"Ach, ta impreza!" w TVN Styke
Po sukcesie serii "Ach, ten ślub!" Agnieszka Winnicka - dekoratorka, florystka, scenografka oraz Magdalena Socha-Włodarska - projektantka mody, stylistka i kostiumografka, postanowiły pomóc w organizacji wszelkiego rodzaju imprez, nie tylko przyjęć weselnych. Urodziny, imieniny, chrzciny, rocznice ślubu, wieczory panieńskie - prowadzące wzięły na celownik każdą uroczystość, która wymaga wyjątkowego świętowania i oprawy. Cel? Spełnienie marzeń bohaterów i impreza jak z bajki.
W programie zobaczymy m.in., jak nasze niezawodne ekspertki organizują podwójne przyjęcie urodzinowe na tarasie, zamieniając go w prawdziwą dżunglę. Dodatkowo przygotują pasujące tematycznie stylizacje dla solenizantów. Czy przypadną im do gustu? Kolejnym wyzwaniem będzie zaaranżowanie eleganckiej uroczystości poślubnej połączonej z pierwszymi urodzinami dziecka świeżo upieczonych małżonków. Czy Agnieszce i Magdzie uda się pogodzić te dwa światy? Czy wymarzone dekoracje z peonii będą pasować do ogrodowego grilla?

W programie nie zabraknie również porad oraz ciekawych patentów i pomysłów na organizację pamiętnych imprez. Z pomocą prowadzących dowiemy się na co zwrócić uwagę wybierając motyw przewodni przyjęcia, jak zaaranżować przestrzeń, zrobić dekoracje i zaplanować budżet. Będzie mnóstwo inspiracji dotyczących menu oraz wskazówek, jak pięknie i w zaskakujący sposób zaserwować gościom przygotowane przekąski. Otrzymamy też garść rad w temacie odpowiedniego ubioru, a wszystko to, aby zrobić efekt "wow" nie tylko piękną oprawą miejsca, ale i swoim wyglądem.

Premiera programu "Ach, ta impreza!" w niedzielę - 1 sierpnia 2021 roku na antenie TVN Style.