Łukasz Szewczyk21.07.2021 (21:14)1 komentarz

Małysz, Bieniuk, Kajra, Liszewski, Juras w 13 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

• Polsat ujawnił pełną listę uczestników XII edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".
• Emisja tanecznego show jesienią 2021 roku w poniedziałkowe wieczory.
Kryształowa kula "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"
Właśnie została ujawniona ostatnia uczestniczka XII edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Iza Małysz, żona słynnego skoczka narciarskiego, wielokrotnego mistrza świata, Adama Małysza, dołączyła do grona, którego taneczne zmagania widzowie Polsatu będą śledzić od września 2021 roku w poniedziałkowe wieczory. Magister prawa i administracji z wykształcenia, businesswoman, menedżerka sportu w jednej osobie. Niezwykle silna i zdeterminowana mieszkanka Wisły, gdzie opiekuje się bogatą galerią trofeów męża i realizuje swoje pasje.
Kolejna uczestniczka to 19-letnia influencerka Oliwia Bieniuk córka aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Jej marzeniem jest pójście w ślady mamy - chciałaby zostać aktorką. Do tej pory można ją było zobaczyć w kilku reklamach, choć propozycji zawodowych otrzymała znacznie więcej. Aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia przedstawiające własne stylizacje.

Kinga Sawczuk, znana jako Kompleksiara, to gwiazda internetu. Promuje tam ideę walki z niską samooceną, radzi, jak pokochać i zaakceptować siebie czy pozbyć się kompleksów. W oparciu o swoje doświadczenia napisała poradnik pt. "Kinga Sawczuk. Jak zaistnieć w necie i być sobą?". Praca z kamerami nie stanowi dla niej żadnego problemu - ma za sobą pierwsze kroki na planie filmowym. W 2019 roku zadebiutowała na ekranie w "#Jestem M.Misfit".

Z kolei Magdalena "Kajra" Kajrowicz-Zapała razem z mężem Sławomirem przebojem wkradli się na polskie salony. Ich piosenki "Miłość w Zakopanem" czy "Weselnego pytona" znają chyba wszyscy Polacy! Z wykształcenia popularna piosenkarka jest aktorką. Ukończyła krakowską szkołę aktorską. Jeszcze na studiach wystąpiła w filmie Agnieszki Holland. Na swoim koncie ma nawet występ w kilku produkcjach bollywoodzkich.

Bizneswoman i fotografka w jednej osobie. Sylwia Bomba to kolejna gwiazda prężnie działająca w cyberświecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 760 tys. osób. Influencerka porusza na nim tematy związane z parentingiem i dietetyką. Stanowi inspirację dla innych kobiet. W ostatnich latach przeszła imponującą metamorfozę. Po tym jak odkryła, że choruje na insulinooporność, z pomocą lekarzy, diety oraz aktywności fizycznej schudła 30 kilogramów.

Jeden z najwybitniejszych himalaistów świata, pierwszy zimowy zdobywca Makalu i Gasherbruma II, członek dwóch polskich wypraw zimowych na K2, instruktor wspinaczki, mistrz sportu klasy międzynarodowej, a do tego były żołnierz armii Kazachstanu, z wykształcenia aktor. Dla Denisa Urubko adrenalina i balansowanie na krawędzi to codzienność. Jego żywiołem są góry. Wspina się na nie od 17. roku życia. Wsławił się swoimi spektakularnymi wyczynami - jako ósmy wspinacz na świecie zdobył Koronę Himalajów i Karakorum bez wspomagania się tlenem, jest również pierwszym zimowym zdobywcą Makalu i Gaszerbrumu II.

Lider i założyciel grupy Weekend. Parafrazując słowa przeboju, który stworzył - tym razem to on zatańczy dla widzów Polsatu. Radek Liszewski od dziecka interesował się muzyką. Szczególną miłością darzył perkusję. W szkole średniej założył pierwszy zespół rockowy. Pod koniec lat 90-tych zainteresował się muzyką disco polo, by w 1997 roku stworzyć zespół Weekend. 2012 rok to ogromny sukces piosenki "Ona tańczy dla mnie" i kilkadziesiąt milionów wyświetleń na YouTube'ie!

Cieszący się powodzeniem, zwłaszcza wśród żeńskiej publiczności, aktor telewizyjny i filmowy Piotr Mróz. Największą popularność przyniosła mu rola w paradokumentalnym serialu Polsatu "Gliniarze". Wciela się tam w postać starszego aspiranta Kuby Roguza. Piotr lubi aktywny tryb życia. Pływa kajakiem, motorówką, chodzi po górach, jeździ motocyklem oraz chętnie spaceruje z wykrywaczem metali.

67-letni wysportowany Fit Old Boy, czyli Wojciech Węcławowicz, budzi podziw i szacunek nie tylko seniorów. Jego spektakularna metamorfoza stała się przyczynkiem do olbrzymiej popularności. Wraz z synem Tomaszem - jego aktualnym trenerem - prowadzą konto na Instagramie i kanał na YouTube'ie. Promują na nich zdrowy tryb życia i starają się zaszczepić w ludziach bakcyla aktywności fizycznej. Choć ze sportem związany był od zawsze, emerytura przyniosła zwolnienie tempa życia, a wraz z tym osłabienie kondycji. Zbilansowana dieta i trening ogólnorozwojowy w pół roku dały zaskakujące efekty.

Kolejnym sportowcem, który wystąpi w XII edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", jest Łukasz "Juras" Jurkowski, pierwszy mistrz federacji i jeden z prekursorów MMA w Polsce. Od kilkunastu lat pracuje jako komentator sportowy, jest gospodarzem magazynu "Koloseum" w Polsacie Sport oraz spikerem Legii Warszawa, której kibicuje od dziecka. Od 2019 roku wraz z Jerzym Mielewskim współprowadzi program "Ninja Warrior Polska" na antenie Polsatu.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Tancerze chyba bardziej znani niż te "gwiazdy" (wytwory Instagrama, Tiktoka i zdurniałych programów telewizyjnych).
 8