Łukasz Szewczyk22.07.2021 (9:31)brak komentarzy

"Skarb Kibica Tokio 2020" z Przeglądem Sportowym

• Z okazji rozpoczynających się Igrzysk Olimpijskich Przegląd Sportowy przygotował gratkę dla kibiców - "Skarb Kibica Tokio 2020"
"Skarb Kibica Tokio 2020"
- Ostatnie miesiące są bardzo pracowite dla dziennikarzy "Przeglądu Sportowego". W maju gazeta obchodziła stulecie i przygotowywaliśmy wiele dodatków, w czerwcu było EURO z dodatkiem, którego sprzedaż przekroczyła sto tysięcy egzemplarzy, a lipiec to początek kolejnych wydarzeń i Skarbów Kibica - mówi Paweł Wołosik, redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego".
W czwartkowym olimpijskim Skarbie Kibica na 100 stronach kibice otrzymają wszystkie niezbędne informacje na temat najważniejszej tegorocznej imprezy sportowej. W numerze przedstawiono pełną polską kadrę olimpijską z biogramami i opisami poszczególnych sportowców, rozmowy z naszymi medalowymi nadziejami - siatkarzem Michałem Kubiakiem oraz lekkoatletą Pawłem Fajdkiem, a także igrzyska dzień po dniu, minuta po minucie. W wydaniu pojawi się też duża warstwa statystyczna, m.in. wszystkie dotychczasowe medale zdobyte w igrzyskach przez reprezentantów Polski. Tradycyjnie w wydaniu znajdzie się też tabelka do wpisywania medali wywalczonych w Tokio przez Polaków.

"Skarb Kibica Tokio 2020" dostępny będzie z czwartkowym (22 lipca 2021 roku) wydaniem "Przeglądu Sportowego" w cenie 9,99 zł

Z kolei w piątek na rynku dostępny będzie "Skarb Kibica. Ekstraklasa sezon 2021/22. Jesień".