Łukasz Szewczyk23.07.2021 (13:50)2 komentarze

Vectra z pełną ofertą olimpijską Eurosportu. Siedem dodatkowych kanałów HD i jeden 4K

• Vectra udostępnia swoim abonentom dodatkowe kanały Eurosport, gdzie na żywo transmitowana będzie jedna z najważniejszych imprez sportowych na świecie.
• Do oferty operatora już dołączyło w sumie aż 7 kanałów HD oraz 1 kanał w jakości 4K.
Dodatkowe kanały Eurosportu na Tokio 2020
Od piątku (23 lipca 2021 roku) kanały Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5, Eurosport 6, Eurosport 7, Eurosport 8 i Eurosport 9 oraz Eurosport 4K będą dostępne dla wszystkich klientów Vectry posiadających dowolny pakiet telewizyjny. Transmitowane na nich programy będą dostępne z polskim komentarzem dla wszystkich abonentów korzystających z oferty cyfrowej operatora.
Wszystkie kanały będzie można odbierać również w ramach usługi TV Smart oraz TV Online. Oznacza to, że sportowymi emocjami klienci Grupy Vectra mogą cieszyć się gdziekolwiek są - na terenie Polski i Unii Europejskiej, wszędzie tam, gdzie jest internet. Dodatkowo, osoby posiadające jeden z dwóch dekoderów w ofercie operatora, które obsługują wysoki standard nadawania 4K - TV Smart 4K Box z Android TV lub 4K PVR 3770CFX, będą mogły oglądać treści również w tej wysokiej jakości.

- Umożliwiamy wszystkim fanom sportu korzystającym z naszych usług śledzenie olimpijskich zmagań w ramach posiadanych przez nich pakietów. Troszcząc się o możliwie najszerszą ofertę pamiętamy o udostępnieniu jej w jak najlepszej jakości - kanał Eurosport 4K to kolejna stacja wzbogacająca naszą ofertę programów w tej wysokiej rozdzielczości - tłumaczy Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A. - Pamiętając o tym, że wakacje to czas podróży i wyjazdów, oferujemy naszym klientom dostęp do kanałów Eurosport również poprzez platformę TV Smart oraz TV Online. Dzięki temu, przeżywanie sportowych emocji staje się możliwe także poza domem i poza siecią Vectry - wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu zarówno w kraju, jak też na terenie EU - dodaje.

W ramach nadawanych przez Grupę Discovery programów, widzowie będą mogli obejrzeć m.in. transmisję z Ceremonii Otwarcia i Zamknięcia oraz śledzić dyscypliny, takie jak: tenis, kolarstwo, gimnastyka, skoki do wody, piłka nożna, hokej, baseball, koszykówka, judo, wrestling, boks, karate, piłka ręczna czy siatkówka.

Klienci Multimedia Polska otrzymają dostęp do kanałów Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5, Eurosport 6, Eurosport 7, Eurosport 8 i Eurosport 9, natomiast dostęp do kanałów w jakości 4K mogą uzyskać wybierając ofertę Vectry.

Komentarze (1 - 2 z 2)

I taki myk, przejdź do vectry, inaczej nie ma eurosportu 4k dla klientów multimedia polska, trudno, kolejny powód, żeby się nimi rozstać z końcem umowy, a to już za chwilę.
 1  
Eurosport 4K bedzie nadawany przez dwa tygodnie a umowe trzeba podpisac na dwa lata.Interes jak sie patrzy
 2