Łukasz Szewczyk23.07.2021 (13:59)7 komentarzy

Gala rozdania Fryderyków 2021 w TVN. Prowadzącymi Prokop, Drzewiecka, Spolsky i Karpowicz

• Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk Festiwal 2021
• Coroczne wydarzenie, podczas którego wręczone zostaną najważniejsze polskie nagrody muzyczne
• Transmisja w TVN
Fryderyk 2021
Galowy wieczór, który odbędzie się w stolicy województwa zachodniopomorskiego, w Szczecinie, uświetnią niezapomniane koncerty z udziałem najbardziej uznanych polskich artystów, reprezentujących różne style i gatunki muzyczne. Na scenie Netto Areny zobaczymy i usłyszymy między innymi wyjątkowe kobiece głosy i zaskakujące artystki, w tym: sanah, Margaret, Natalię Nykiel, Lanberry, Kayah, Viki Gabor, Hanię Rani, Melę Koteluk, Natalię Szroeder, Kasię Lins, Anię Dąbrowską i Natalię Przybysz. Zaproszą one do wspólnych występów m.in.: Ralpha Kaminskiego, Vito Bambino, Gromee'ego, Skubasa i męską reprezentację Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch. Na scenie nie zabraknie także mocnych solowych męskich głosów - 5 sierpnia będziemy mogli zachwycić się występami Krzysztofa Zalewskiego, Sobla, Grzegorza Hyżego, Tomka Lipińskiego, a także zespołów Nocny Kochanek i EABS.
Galę poprowadzą Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Mery Spolsky i Robert Karpowicz - dziennikarz Radia Zet.

Gala odbędzie się w czwartek 5 sierpnia 2021 r. Transmisja tego wydarzenia rozpocznie się o godzinie 21:00 na antenie TVN.

Komentarze (1 - 7 z 7)

no proszę, na TVN Fryderyki, na Puls Telekamery. Prywatne telewizje przejęły misje od tv publicznej, a u Jacka samo disko w polu
 1  
Polskiego kina nie da sie oglądać. A te nominacje to dla stworzenia pozoru,że to coś warte.Jaka kinematografia, taka gala. Nawet Bollywood gniecie ambicją te wasze reżysersko/aktorskie wypociny.Wcale się nie dziwię, że TVP nie chce transmitować tego dziadostwa.
 3  
Fryderyki i Telekamery to jakaś misja publiczna. Chyba ktoś na głowę upadł. Kto to wogóle jeszcze ogląda. Może za czasów jak były dwa kanały ktoś to jeszcze śledził ale nie teraz.
Szwarceneger Kibordu 25.07.2021 (15:48:01)
 1  
^ masz rację, lepszą misją jest ''Wakacyjna trasa dwójki'' i majteczki w kropeczki niż Telekamery...
 0  
Do końca nadawania TVN i TVN24 zostały 63 dni!!!
 1  
^ a potem hulaj dusza piekła nie ma, władza będzie mogła kraść na potęge. Dzisiejszy Obajtek to mały pikuś....
 0  
^ rozumiem,że mówisz o nie rządach PO gdy wszystkie tv łącznie z TVN im służyły i kryły aferzystów takich jak Nowak
 5