Łukasz Szewczyk23.07.2021 (14:25)2 komentarze

Sławomir z nowym utworem, hity Martyniuka i Paranienormalni. Zabawa z TV Puls w Mrągowie

• Telewizyjna premiera nowej piosenki Sławomira, polska wersja hitu "Felicita" w wykonaniu Beaty i Łukasza Rybarskich, premierowe skecze Kabaretu Paranienormalni, hity Zenka Martyniuka
• W ostatni weekend lipca odbędzie się "Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie"
Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie 2021
"Wielka Zabawa TV Puls" to wydarzenie rozrywkowe, na którym widzowie będą bawić się w rytm największych wakacyjnych hitów i przy najzabawniejszych skeczach czołowych polskich kabaretów. Tegoroczną edycję poprowadzi małżeński duet Łukasz Rybarski i Beata Rybarska z Kabaretu Pod Wyrwigroszem, a hasłem przewodnim Wielkiej Zabawy będą "porcelanowe gody", które w tym roku obchodzi ta para.

- Po tylu latach małżeństwa chciałbym w końcu zdradzić, że razem z Beatą zaśpiewamy swoją, polską wersję piosenki Al Bano i Rominy Power - Felicita. Pod rocznicowym tytułem "Dwadzieścia lat" - mówi Łukasz Rybarski

Na scenie wystąpią również: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Kabaret Paranienormalni, Sławomir, mistrz pantomimy Ireneusz Krosny, królowa piosenki cygańskiej Patrycja Runo, Antoni Gorgoń Grucha oraz zespół MIG.

- Ten okres od marca, kiedy praktycznie w ogóle nie występowaliśmy, przepracowaliśmy dzielnie: napisaliśmy kilka premierowych rzeczy, napisaliśmy kilka scenariuszy i mamy nadzieję, że widzowie będą zadowoleni, bo przyszykowaliśmy coś wyjątkowego, czego widzowie jeszcze nie widzieli - zapowiada Robert Motyka.


Na widowni pojawią się także aktorzy z serialu TV Puls "Lombard. Życie pod zastaw" oraz z nowego serialu kryminalnego Puls 2 - "Dzielnica strachu". Specjalną relację zza kulis wydarzenia poprowadzi Patryk Janas, czyli Dawidek z serialu TV Puls "Rodzinny interes", który taką relację poprowadził również na tegorocznej 22. Mazurskiej Nocy Kabaretowej. A w sobotę 31 lipca, odbędzie się zlot fanów "Lombardu" w Mrągowskim Centrum Kultury.

Transmisja koncertu "Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie 2021" w piątek (30 lipca 2021 roku) od godziny 20.00 na antenie TV Puls.

Komentarze (1 - 2 z 2)

dlaczego TV Puls przejęła misje od tv publicznej? A publiczna zeszła na psy
 2  
Reklamy z Denkiem są tak okropne ze bierze zenade. Puls tak jak było w przypadku Telekamer za często to puszcza
 1