Łukasz Szewczyk27.07.2021 (16:48)1 komentarz

Serial "Receptura" jesienią w TVN. Pierwszy spot promujący (wideo)

• Za kilka tygodni w TVN i na Playerze zadebiutuje nowy serial "Receptura", którego akcja w intrygujący sposób łączy tradycję z nowoczesnością.
• Na antenie stacji już można oglądać pierwszy spot promujący produkcję.
"Receptrua" w TVN
Jedną z bohaterek "Receptury" jest młoda studentka architektury Zosia. Niespodziewanie dziewczyna wpada na trop rodzinnej tajemnicy i przekonuje się, że dylematy miłosne są ponadczasowe. Odnajduje dziennik swojej prababki Marii Kielicz i wraz z kolejnymi stronami pamiętnika przenosi się do 1936 r., poznając jej losy. Maria, samotna matka z dyplomem z architektury, przyjeżdża do międzywojennej stolicy, aby rozpocząć nowe życie. W Warszawie otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla. Szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie. Niestety, rodzinna pamiątka ściąga na Zosię także niebezpieczeństwo, wciągając ją w grę, w której nie wiadomo: kto jest przyjacielem, a kto wrogiem.

W "Recepturze" obok Agnieszki Więdłochy i Zofii Wichłacz wystąpią także: Jacek Koman, Jędrzej Hycnar, Joanna Brodzik, Mateusz Janicki, Cezary Żak, Joanna Jarmołowicz, Piotr Janusz, Fabian Prokein, Alicja Dąbrowska, Przemysław Sadowski, Monika Kwiatkowska, Edward Linde-Lubaszenko oraz gościnnie Emilia Krakowska.

Premiera serialu "Receptura" jesienią 2021 na antenie TVN oraz na platformie Player.pl

Komentarze (1 - 1 z 1)

i tak TVN zostanie. PiS tylko straszy, ale co się dziwić...wystarczy na nich spojrzeć
Pipi Kleine Satellite 27.07.2021 (22:11:21)
 1