Łukasz Szewczyk29.07.2021 (12:02)brak komentarzy

Polska premiera drugiego sezonu "Creepshow" w AMC

• Telewizja AMC rozpoczyna emisję drugiego sezonu serialu "Creepsho"
• Serial powstał na podstawie kultowej komedii grozy z 1982 roku w reżyserii George`a A. Romero zrealizowanej według scenariusza Stephena Kinga.
Drugi sezon "Creepshow" w AMC
"Creepshow" to serialowa antologia utrzymana w klimacie komediowego horroru, która powstała na podstawie kultowej komedii grozy i komiksie o tym samym tytule. Słynny komiks zostaje ożywiony w krótkich historiach przedstawiających wszystko, co straszne i przerażające - od morderstw poprzez przeróżne potwory i monstra, aż do niewytłumaczalnych i nadprzyrodzonych zjawisk. Nigdy nie wiadomo, co się czai na kolejnej stronie...
W drugim sezonie "Creepshow" na ekranie pojawiają się takie gwiazdy jak Ali Larter ("Rekrut"), Ryan Kwanten ("Czysta krew"), Barbara Crampton ("Reanimator"), C. Thomas Howell("Zabójcze umysły"), Denise Crosby ("Star Trek: Następne pokolenie"), Breckin Meyer ("Robot Chicken"), Ted Raimi ("Martwe zło"), Iman Benson ("BlackAF"), Kevin Dillon("Ekipa"), Eric Edelstein ("Miedzy nami, misiami"), Justin Long ("Szklana pułapka 4.0"), D'Arcy Carden ("Dobre miejsce") oraz Molly Ringwald ("Klub Winowajców"). W specjalnym odcinku animowanym, na antenie 2 września o 22:00, usłyszymy głos Kiefera Sutherlanda ("24 godziny") oraz Joey King ("The Kissing Booth").

"Creepshow" to serial produkcji Cartel we współpracy z Monster Agency Productions, Taurus Entertainment i Striker Entertainment.

Premiera serialu 29 lipca o 22:00 na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy czwartek o tej samej porze.