Łukasz Szewczyk29.07.2021 (17:34)12 komentarzy

Cyfrowy Polsat zmieni się w Polsat Box. Iplę zastąpi Polsat Box Go, powstanie Polsat Go

• Grupa Polsat Plus rozpoczyna zmianę swoich marek
• Marki Polsat i Plus będą miały nowe logotypy, a marka Cyfrowy Polsat zmieni się w nową markę - Polsat Box.
• Ipla i Cyfrowy Polsat GO zmienią się w jeden serwis Polsat Box Go.
• Powstanie nowy serwis z treściami Telewizji Polsat - Polsat Go.
Cyfrowy Polsat zmieni się w Polsat Box. Iplę zastąpi Polsat Box Go, powstanie Polsat Go
Rozpoczyna się zapowiedziana w czerwcu zmiana logotypów Grupy Polsat Plus. Wszystkie logotypy głównych marek będą spójne, tak aby klienci i widzowie wiedzieli, że są to marki z Grupy Polsat Plus. To co łączy wszystkie marki, to możliwość wyboru przez każdego klienta i widza w dowolny sposób, w wybranym przez siebie czasie i miejscu, indywidualnie dobranych usług, produktów i treści w atrakcyjnej cenie.
- Nasze kluczowe i podstawowe marki to Plus, Polsat i Polsat Box. Oferujemy milionom naszych widzów i klientów pakiet wielu usług, z których każdy może wybrać to, co jest dla niego najlepsze i co mu najbardziej odpowiada w atrakcyjnej cenie. Plus łączy ludzi - dzięki najnowocześniejszym usługom telekomunikacyjnym i najlepszemu w Polsce internetowi 5G umożliwia wszystkim komunikowanie się, pracę, naukę, surfowanie w internecie bez ograniczeń czy rozwijanie swoich firm. Dzięki Polsatowi mogą cieszyć się kontentem i przeżywać emocje, jakie się z nim wiążą. Polsat Box to platforma, która zapewni dostęp do różnorodnych treści w wybranym przez siebie miejscu, czasie i sposobie - a Polsat Box Go zapewni ten dostęp online na dowolnym urządzeniu. Każda marka zapewnia odbiorcom możliwość wyboru tego, czego chcą i potrzebują - wszystkie nasze marki łączy hasło: Wybierz swoje wszystko - mówi Mirosław Błaszczyk, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus.

W obszarze wizualnym i komunikacyjnym następuje harmonizacja strategiczna marek - logotypy pochodzą z tej samej rodziny i są do siebie podobne. Wspólne i spójne są hasło i charakterystyczne motywy graficzne, wykorzystywane przez każdą markę.

Polsat
Polsat
- W nowym haśle łączącym nasze firmy i marki: Wybierz swoje wszystko, najważniejsze jest słowo "swoje" - pokazujące, że możesz wybrać dokładnie to, co najbardziej Ci odpowiada i jest dla Ciebie najlepsze. Nasz przekaz w kampanii reklamowej do każdego mieszkańca Polski to: Ty rządzisz - nie jakaś firma czy marka, ale Ty - każdy indywidualnie podejmuje swoje własne decyzje. Rządzisz, bo konfigurujesz jak chcesz, wybierasz to, co lubisz, swobodnie łączysz, włączasz i wyłączasz, ustawiasz, zmieniasz, modyfikujesz. Bo masz coś najlepszego, najlepiej wybrałeś i decydujesz - Wybierasz swoje wszystko - mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

Polsat Box
Polsat Box
Polsat Box zastąpi markę Cyfrowy Polsat
W ramach zmian powstaje nowa marka Polsat Box, która zastąpi markę Cyfrowy Polsat. Oferta Cyfrowego Polsatu, z której usług korzystają miliony mieszkańców Polski, była symbolem telewizji satelitarnej i największej platformy w Polsce, która dzięki dekoderowi i antenie satelitarnej, dała realnie milionom Polaków dostęp do telewizji. Teraz marka Cyfrowy Polsat zmienia się w Polsat Box.

- Oferujemy swoim klientom i widzom już nie tylko oglądanie telewizji i dostęp do kanałów przez antenę i dekoder satelitarny, ale wiele różnych usług, dostęp również przez internet, możliwość oglądania dzięki Polsat Box Go treści na różnych urządzeniach - na telewizorze, smartfonie, tablecie, komputerze czy laptopie, w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. To również oferta dostępna w serwisie i aplikacji online - mówi Justyna Kulka, Członek Zarządu Polkomtela, operatora sieci Plus.

Polsat Box powstaje, gdyż dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i zwyczajów naszych klientów i widzów. Wiemy, że chcą mieć wybór i możliwość dostępu do swoich kanałów tv, filmów, seriali, wydarzeń sportowych, kiedy, jak, gdzie i w jaki sposób chcą - na telewizorze poprzez antenę satelitarną czy coraz częściej przez internet. I wszystko to gromadzi w sobie marka Polsat Box, dzięki której każdy w dowolnym momencie może wybrać to, co mu się podoba, w sposób, jaki mu odpowiada i w atrakcyjnej cenie - mówi Maciej Stec, Wiceprezes ds. Strategii Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus.

Polsat Box Go
Polsat Box Go
Polsat Box Go zastąpi Iplę i CP GO
Polsat Box Go będzie serwisem online, do którego dostęp będą mieli wszyscy obecni i nowi użytkownicy Polsat Box, a także klienci nieposiadający usług Grupy. Abonenci Polsat Box będą mieli bezpłatny dostęp do treści w Polsat Box Go w ramach posiadanej oferty i pakietów telewizyjnych. Dotychczasowi posiadacze płatnych pakietów w Ipli i CP GO będą je mieli nadal dostępne w ramach Polsat Box Go. Dostęp do oferty kilku prostych pakietów będzie mógł wykupić każdy chętny, nawet niebędący abonentem Polsat Box.

Polsat Go
Polsat Go
Polsat Go z treściami Telewizji Polsat
Polsat Go będzie nowym serwisem i aplikacją Grupy, która będzie oferowała online bezpłatny dostęp do najlepszych treści Telewizji Polsat w modelu z reklamami.

- Działania komunikacyjne rozpoczęliśmy kampanią, której hasłem przewodnim było pytanie "Kto rządzi... internetem, 5G, rozrywką, emocjami, serialami, sportem?". W pierwszej odsłonie kampanii, celowo nie pokazywaliśmy naszych marek, aby wzbudzić ciekawość i zaintrygować odbiorców. Obecnie zaczynamy kolejny etap komunikacji, gdzie odsłaniamy nasze marki i odpowiadamy na pytanie "Kto rządzi?". A tym, kto rządzi jest każdy z nas - mieszkaniec Polski, użytkownik internetu, odbiorca programów, filmów, seriali. Rządzi, bo wybiera to, co chce, co lubi i co jest mu potrzebne. Rządzi, bo ma to, co jest najlepsze. Spójne hasło dla wszystkich marek to "Wybierz swoje wszystko" - zgodnie z przekazem indywidualnego wyboru z pełnej gamy usług, produktów i treści z oferty Grupy Polsat Plus - mówi Piotr Gaweł, Członek Zarządu Polkomtela, operatora sieci Plus.

Plus
Plus
Cały proces zmiany marek i logotypów potrwa kilka najbliższych tygodni, aby konsumenci zyskali czas na zapoznanie się z nowymi markami oraz logotypami. Spółki będą informować na bieżąco klientów oraz widzów o poszczególnych zmianach - kiedy nastąpią i co oznaczają.

Podmiotem świadczącym usługi Polsat Box i Polsat Box Go, które zastępują marki Cyfrowy Polsat, Ipla i CP GO, będzie nadal ta sama firma - Cyfrowy Polsat S.A. Plus to marka firny Polkomtel Sp. z o.o., a Polsat i Polsat Go to marki firmy Telewizja Polsat Sp. z o.o.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Czekam na nowa oferte tv mam nadzieje ze poza zmiana oferty tez pojawi sie nowa oferta tv bo zmiana samego opakowania to za malo
 19  
Fajna zmiana mi sie podoba wole Polsat box niż cyfrowy polsat a czy do tego bedzie zmiana oferty pakietowej tv??
CANAL+ I POLSAT BOX 29.07.2021 (18:47:50)
 13  
Masz racje 3 pakiety to mały wybór a te tego cena dopiero od 30zł
CANAL+ I POLSAT BOX 29.07.2021 (18:57:12)
 2  
Płatna linearna telewizja jest już passe. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział.
 6  
Płatna linearna telewizja jest już passe. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział.
Dlatego od sierpnia będziesz oglądał meczyki onlind w Viaplay, może nie przytnie neta gdy padnie brameczka :D
 5  
Polsat box bardziej pasuje do dekodera niż do usługi TV SAT czy IPTV ????
 12  
Nazwa Polsat box to denna nazwa masakra jak wspomniał to pasuje do dekoderów i usług nie jako nazwa.
 5  
Witajcie. Jestem tutaj nową osobopostacią. Jestem Draq Queen. Nie mam określonej płci. Albo inaczej, moja płeć zmienia się kilka, a nawet kilkanaście razy na dobę. Proszę zwracać się do mnie w formie bezpłciowej. Dziękuję.
Draq Queen Twój Stary 29.07.2021 (20:46:48)
 13  
Zamiast tylko zmiany firanek w pokoju trzeba go też odmalować, wyposażyć w nowe meble....czyt. wprowadzić dekodery i ofertę 4k a nie tam zmieniać nazwy i logotypy, ogarnijcie się w tym temacie w końcu...
 15  
Polsat Box zastępuje markę Cyfrowy Polsat – Klienci, którzy mają usługi pod marką Cyfrowego Polsatu, będą je mieli pod nową marką Polsat Box. O wszystkich zmianach będziemy informowali na bieżąco. Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej.
Specjalista Cyfrowy Polsat 30.07.2021 (12:52:27)
 3