Łukasz Szewczyk29.07.2021 (18:10)brak komentarzy

Antyradio nadaje z Pol'and'Rock Festival. Plenerowe studio, transmisje koncertów

• Od 29 do 31 lipca 2021 roku festiwalowa ramówka w Antyradiu.
• Plenerowe panoramiczne studio, transmisje koncertów, wywiady na żywo i relacje, czyli Antyradio na 27. Pol'and'Rock Festival.
Antyradio nadaje z Pol'and'Rock Festival. Plenerowe studio, transmisje koncertów
Tradycyjnie od 11 lat stacja zmieniła ramówkę na czas trwania Pol'and'Rock Festival. Codzienny festiwalowy program na żywo z panoramicznego studia Antyradia będzie nadawany od 15.00 do późnych godzin nocnych. W tym roku prowadzą go: Tomasz Kasprzyk, Piotr "Frank" Marciniak i Piotr "Makak" Szarłacki.
Przez wszystkie dni trwania Pol'and'Rock Festival specjalne relacje reporterów Antyradia i muzyka artystów związanych z wydarzeniem. Jak co roku słuchacze będą mogli poczuć atmosferę Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a na miejscu podejrzeć z bliska pracę radiowców i porozmawiać z prowadzącymi. Festiwalowe niusy można też śledzić na Antyradio.pl i na profilach Antyradia na portalach społecznościowych.

Pol'and'Rock Festival to jeden z największych festiwali muzycznych w Europie. Jego organizatorem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Stanowi wyraz podziękowań dla wszystkich wolontariuszy i ludzi wspierających jej styczniowe, finałowe działania. W tym roku, z uwagi na sytuację pandemiczną, odbywa się na Lotnisku Makowice-Płoty w ograniczonej formule z zachowaniem reguł sanitarnych.