Łukasz Szewczyk29.07.2021 (18:14)8 komentarzy

Jakub Kręcidło dołącza do redakcji sportowej Canal+

• Dziennikarz sportowy Jakub Kręcidło dołącza do redakcji Canal+.
• Od sierpnia 2021 będzie komentował spotkania LaLiga Santander, PKO BP Ekstraklasy oraz NBA.
Michał Kołodziejczyk i Jakub Kręcidło / Fot. Canal+
Michał Kołodziejczyk i Jakub Kręcidło / Fot. Canal+
- Bardzo cieszymy się, że Jakub wzmocni naszą redakcję. Liczymy na jego wielozadaniowość oraz rozległą wiedzę, którą pokazywał w dotychczasowych programach. Jestem przekonany, że będzie on bardzo mocnym punktem redakcji, a opakowanie LaLiga Santander wskoczy na jeszcze wyższy poziom niż do tej pory - powiedział Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji Canal+.
Jakub Kręcidło przez wiele lat pracował dla Przeglądu Sportowego, a ostatnio był dziennikarzem Sport.pl i jego korespondentem na Mistrzostwach Europy. W ramach swoich obowiązków prowadził program "Sekcja Piłkarska", ale widzom znany jest również z formatu "La Liga Bonita", który transmitowany jest w Kanale Sportowym. Był też częstym gościem w programie CANAL+ "Wysoki Pressing".

- Dołączenie do CANAL+ jest dla mnie powodem do dumy. Cieszę się jak dziecko, bo też od dziecka marzyłem o pracy w tej stacji. To dla mnie spełnienie największego zawodowego marzenia. Udaje mi się to w młodym wieku i bardzo cieszę się, że będę miał możliwość nauki oraz pracy z najlepszymi w swoim zawodzie. Zrobię wszystko, żeby się rozwijać i spełnić oczekiwania widzów przekazując im pasję oraz miłość do hiszpańskiej LaLiga Santander, PKO BP Ekstraklasy oraz NBA - mówi Jakub Kręcidło, nowy dziennikarz Canal+

Komentarze (1 - 8 z 8)

Bez prestiżowych praw sportowych to oni już za wiele nie wykręcą lecąc na samej ekstraklapie.
 7  
Bez prestiżowych praw sportowych to oni już za wiele nie wykręcą lecąc na samej ekstraklapie.
Po co te nerwy? Na spokojnie będziesz oglądał sobie meczyki "prestiżowo" w internecie na Viaplay. Może nie przytnie, gdy będzie brameczka. Hehehehe :D
 2  
A czy ja napisałem że napalam się na streamingi od Visplay? Uważam że to dramat i krok w tył że stacje tradycyjnej tv tracą prawa na rzecz takich tworów. O ile tradycyjna tv powinna odchodzić do lamusa jeśli idzie o film/serial, o tyle jeśli idzie o sport i wszelkie relacje NA ŻYWO to jak najbardziej powinna się rozwijać. Co po kablu to po kablu.
 7  
Takie prawa rynku. Prawa sportowe są coraz droższe. Trudno jest wydawać każde pieniądze, jeśli abonenci nie chcą płacić więcej, walcząc o każdą złotówkę w promkach.
A tak swoją droga. Jestem ciekaw czy Viaplay sprawdzi się pomysł transmisji online. Bez kanału TV który po wsadzeniu do ofert operatorów daje stały dochód, czarno to widzę. Ale biorę popcorn i obserwuję :)
 1  
Przychodzi akurat jak C+ się kończy
 5  
C+ sie końcy,bo nie ma lig.Chlip. - boshe ludzie weźcie zrozumcie,że prawa sportowe są strasznie drogie,i to nie jest wina nikogo z c+,że nie wygrali przetargów.Do tego konkurencja jest duża,bo teraz jeszcze doszły platformy streamingowe jak viaplay..
Mają ligę hiszpańską,francuską,włoską - dalej będzie na co popatrzeć.
 0  
Abonentów przybywa, gotówki też, więc dziwi fakt, że stracili Bundesligę oraz Premier Leauge. Na co idzie cała kasa ?
 0  
Abonentów przybywa? Komu? Bo na pewno nie PC+
 0