Łukasz Szewczyk30.07.2021 (11:46)brak komentarzy

Nowe kanały Red Top TV oraz Mixtape w sieci TOYA

• Od 2 sierpnia 2021 roku TOYA wzbogaca swoją ofertę telewizyjną.
• Nowością są dwa kanały w jakości HD: Red TOP TV oraz MIXTAPE.
Red Top (dostępny będzie na pozycji numer 129) jest kanałem filmowo-serialowym dla całej rodziny. W ofercie znajdują się klasyki kina światowego, ale także nowe produkcje. Jak zapewnia nadawca, ramówka jest czytelna i pogrupowana na sekcje dla dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn. Zawiera także codzienne bloki "Kina Oskarowego" czy weekendowe "Kultowe kino". Warto polecić także zremasterowane klasyki kina m.in.: "Przeminęło z wiatrem", "Szpital na peryferiach" czy "Siedemnaście mgnień wiosny". W ramówce stacji można znaleźć wiele amerykańskich produkcji, jednak nie brakuje kina europejskiego, azjatyckiego czy środkowoamerykańskiego.
MIXTAPE (pozycja numer 715) to z kolei jedyny, muzyczno-rozrywkowy kanał telewizyjny w 100 proc. poświęcony kulturze hip-hop. W ramówce stacji znajdziemy najnowsze klipy polskich i zagranicznych gwiazd sceny hip-hop oraz najlepsze klasyki gatunku, pogrupowane w tematyczne bloki. Z badań przeprowadzonych przez nadawcę wynika, że na tego typu muzykę jest duże zapotrzebowanie, brakuje hip-hopu w ofercie operatorów i że ten gatunek muzyki jest "trendy".

Oba nowe kanały będą również obecne w bezpłatnej aplikacji TOYA GO, dostępnej dla Abonentów TOYA, w zależności od posiadanych pakietów, na komputerach i urządzeniach mobilnych w domu i poza nim, na terenie Polski i całej UE.

W wyniku tych zmian w portfolio TOYA znajduje się 247 kanałów telewizyjnych,
w tym aż 179 HD i cztery 4K.