Łukasz Szewczyk03.08.2021 (18:30)5 komentarzy

Polsat zapowiada polską edycję reality-show "Farma" (wideo)

• Polsat zapowiada nowe reality-show, jakiego na polskim rynku telewizyjnym jeszcze nie było.
• "Farma" to program, który doczekał się lokalnych edycji w ponad 20 krajach, teraz czas na Polskę
"Farma" w Polsacie
W programie kilkanaście osób wyrwanych prosto z wygodnego życia w mieście trafi na miesiąc do wiejskiego gospodarstwa bez prądu, bez internetu i bez ciepłej wody. Czy pobyt na łonie natury, pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami i zarządzanie hektarami ziemi będą sielanką? Tam nie da się udawać i nie da się niczego ukryć. Trzeba być sobą... i przetrwać.
Uczestnicy zamieszkają pod jednym dachem i będą musieli nauczyć się współpracować - czeka ich nie tylko ciężka rolnicza codzienność, ale też zadania tygodniowe sprawdzające ich umiejętności i siłę charakteru. Między mieszkańcami gospodarstwa zawiążą się przyjaźnie, sojusze, a może nawet miłości, ale przede wszystkim będzie liczyła się rywalizacja. Przed nimi zacięte pojedynki, ekscytujące starcia i wyzwania! Uczestnicy niejednokrotnie staną przed trudnymi wyborami. Walka o zwycięstwo będzie pełna wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji! Co tydzień z farmą będzie musiał się pożegnać jakiś uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Farmera Roku i wielkie pieniądze.


Właśnie ruszyły castingi do nowego programu. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: farma.polsat.pl. Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.

Emisja planowana jest zimą 2022 roku.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Nieeeeeeeee
 0  
Format Idealnie wpasowauje sie w ramowke tego kanalu ????
 3  
Fajnie tvn nie daje bb to to bede ogladac fajnie cos nowego
 0  
super, mi farmerzy co jakiś czas dowożą na żoliborz jaja kartofle wieprzowine czy kapuste, inflacji sie nie obawiam.
jarek władca szparek 4.08.2021 (14:19:35)
 9  
W końcu jakieś reality-show bez zapyziałych zarobionych instagramow0-telewizyjnych celebrytów.
 1  

Polecamy