Łukasz Szewczyk04.08.2021 (9:39)1 komentarz

Jesień w TV Puls i Puls 2: Nowe i sprawdzone seriale, animacje i hity filmowe (wideo)

• W piątek (30 sierpnia 2021 roku) startuje jesienna ramówka Telewizji Puls.
• Na TV Puls startują nowe odcinki seriali "Lombard. Życie pod zastaw" i "Rodzinny interes",
• Na PULS 2 rusza nowość - serial kryminalny "Dzielnica strachu".
TV Puls i Puls 2
W poniedziałek (30 sierpnia 2021 roku) pierwsza nowość w ramówce PULS 2 - serial kryminalny "Dzielnica strachu". To pierwsza polska produkcja, której głównymi bohaterami są dzielnicowi oraz tzw. "trudna" dzielnica. W każdym z 40 odcinków widzowie zobaczą mocne, emocjonujące historie kryminalne, rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, czyli w niebezpiecznej dzielnicy, jaką można znaleźć w każdym mieście. Śledztwa prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W serialu występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz - w rolach "La Mammy" i jej syna "Hrabiego", którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem.Oprócz wątków kryminalnych, nie zabraknie także sytuacji humorystycznych - im ton będą nadawali dwaj bohaterowie, w których wcielają się kultowi aktorzy Bogdan Kalus i Lech Dyblik. Premiery odcinków od poniedziałku do czwartku o 20:00.

Jesień w TV Puls rozpocznie przedpremiera pierwszego odcinka 9. sezonu serialu "Lombard. Życie pod zastaw". W najsłynniejszym polskim lombardzie jak zawsze zobaczymy życiowe, wciągające historie, nie zabraknie nowych postaci i zaskakujących przedmiotów. Jednym z nich będzie... noga, którą przyniesie znajomy Ziutka (Henryk Gołębiewski). Lolek (Jerzy Górski) rozpozna w nodze fragment rzeźby z muzeum, w którym kiedyś pracował. Z kolei Mariusz (Michał Chorosiński) będzie miał dylemat, czy przyjąć pod zastaw...kieł mamuta! Jakiś czas później w lombardzie pojawi się para jaskiniowców... Nie zabraknie też żywiołowej Filomeny (Małgorzata Rożniatowska), która całą energię skieruje na pomoc osobom starszym, aby rozwiązać problem ich częstego wykluczenia z życia społecznego. Przedpremiera pierwszego odcinka 27 sierpnia o godz. 20.00, regularna emisja
od 30 sierpnia od poniedziałku do piątku o 19:00.


Również od 30 sierpnia TV Puls zaprasza na premiery 50 odcinków 5. sezonu serialu "Rodzinny interes" (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. W piątym Sezonie dowiemy się m.in. dlaczego w warsztacie znajdzie się kultowy DeLorean oraz w jaki sposób pracownicy rozwiążą kryminalną zagadkę z historycznym obrazem w tle. Widzowie przeżyją też mrożące krew w żyłach chwile z morderczym klaunem, który będzie grasował z piłą mechaniczną! Pojawią się też freeganie oraz fani geocachingu. W tym sezonie serial świętuje 200. odcinek, w którym pojawi się gwiazda specjalna - rodem z USA

Filmowa jesień na antenie TV Puls to także emisja hitów filmowych jak m.in.: "Zenek", "Iluzja 2", "Niedobrani", "Thor: Rangarok", "Hellboy" z 2019 (premiera w TV ogólnodostępnej).

Z kolei jesień w PULS 2 to m.in. animacje dla dzieci i ich rodziców w ramach codziennego pasma Puls Kids. Wśród premierowych tytułów m.in. "Little People: Mali odkrywcy", "Scooby-Doo", "Kot-o-ciaki", "Tomek i przyjaciele", "Pamiętnik Florki", "Agi Bagi".

W sobotnim pasmie "Super Sobotnie Animacje" PULS 2 przygotował pełnometrażowe animacje kinowe, wśród Oscarowy "Coco", "Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru", "Auta", "Auta 3", czy "Potworna Rodzinka".

Komentarze (1 - 1 z 1)

Dzielnica Strachu, jaki kraj takie The Wire xD
 3