Łukasz Szewczyk04.08.2021 (19:11)17 komentarzy

Kanały tematyczne Telewizji Polsat będą miały nowe logotypy

• Telewizja Polsat rozpoczęła zmianę swoich logotypów.
• Rebranding kanałów tematycznych Telewizji Polsat jest kolejną częścią zmiany całej Grupy Polsat Plus.
Nowe logotypy kanałów tematycznych Telewizji Polsat
Nowe logotypy kanałów tematycznych Telewizji Polsat
- Polsat - to najlepsze emocje, treści i produkcje - rozrywka, sport, filmy, seriale, programy i najbardziej rzetelne informacje. Dzięki rodzinie kanałów Polsatu nasi widzowie mogą cieszyć się kontentem i przeżywać emocje, jakie się z nim wiążą. Wprowadzamy całkowicie nową identyfikację wizualną zarówno Polsatu głównego, jak i kanałów tematycznych - tak, aby widz wiedział, że są to kanały z jednej Grupy i że oferują najlepsze treści, które można oglądać na różne sposoby w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i czasie - mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska Członek Zarządu, Dyrektor Pionu Marketingu Telewizji Polsat Sp. z o.o.
Wszystkie logotypy oraz elementy graficzne strategicznych marek Grupy Polsat Plus są z tej samej rodziny i są do siebie podobne, dlatego dokładnie w ten sam sposób zmienia się wizualizacja stacji tematycznych.

Nowe i wspólne dla wszystkich marek Grupy Polsat Plus hasło: "Wybierz swoje wszystko" idealnie oddaje, wszechstronną, różnorodną i doskonale dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego widza, ofertę programową Telewizji Polsat i jej kanałów - dodaje Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska.


Zmiany identyfikacji objęły kluczowe stacje tematyczne: Polsat News, Super Polsat, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Games, Polsat Rodzina, Polsat Doku, Polsat Film, Polsat Seriale, Polsat 1 oraz Polsat 2 oraz wszystkie kanały sportowe, czyli Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2.

Komentarze (1 - 10 z 17)

I znów terend z pisaniem nazw małą literą. Wkurzające to.
 1  
Nie ma logo Polsat 4 k
 17  
mi się nie podobają, tragedia
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 4.08.2021 (21:33:35)
 24  
Polsat i Plus mają nowe logo, a gdzie netia która też należy do tej grupy?
 6  
tyle kanałów i w kółko kiepscy
 27  
Brzydkie
 16  
Wszystkie takie same tylko kolorki inne. Jak się w tym połapać
 12  
Logotypy jak logotypy. Ale za mało jest treści odwołujących się do tolerancji wobec takich osób jak ja. W tym jest problem.
Draq Queen Twój Stary 5.08.2021 (10:23:26)
 4  
Fajna zmiana a gdzie te 3 nowe kanały bo nie ma ich tu?? i dalej jest brak uprawnień do nich to po co one nadaja dla kogo??a kiedy zmiany w pakietach bo 3 to mały wybór
 1  
Polsat Sport ma takie same logo jak extra, nrws itd. Polsat takie jak polsat 2. Gdyby nie napisy to nie polapiesz się jski kanal oglądasz. Czy z tych paskow nie mozna byłoby zrobić obrazkow sloneczka, gamepada, klatki filmowej itd.
 8