Łukasz Szewczyk06.08.2021 (9:59)4 komentarze

Steczkowska, Grzeszczak, Piekarczyk, Tomson i Baron trenerami 12 edycji "The Voice of Poland" w TVP2

• We wrześniu 2021 roku na antenę TVP2 wraca muzyczny show telewizyjne Dwójki.
• W dwunastej edycji uczestników oceniać będą Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.
Trzenerzy 12. edycji „The Voice of Poland” w TVP2 / fot. Jan Bogacz / TVP
Trzenerzy 12. edycji „The Voice of Poland” w TVP2 / fot. Jan Bogacz / TVP
Już po raz 12. najbardziej charyzmatyczni i utalentowani uczestnicy wybrani podczas precastingów, zmierzą się na muzycznej scenie "The Voice of Poland" podczas Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz odcinków Live, które zakończy Wielki Finał.
W najnowszej edycji muzycznego show telewizyjnej Dwójki muzyczne talenty po raz pierwszy oceniać będzie Sylwia Grzeszczak - jedna z najbardziej utalentowanych i znanych polskich wokalistek. Jej przeboje, które zna cała Polska, nieustannie zdobywają szczyty list przebojów. Za swoją twórczość otrzymała kilkadziesiąt najważniejszych nagród muzycznych. Na oficjalnym kanale na YouTube utwory artystki wyświetlono dotychczas ponad 500 milionów razy.

- Jestem niezwykle podekscytowana nowymi dźwiękami, wokalami, barwami. Chciałabym, żeby to co wydarzy się na scenie "The Voice of Poland" inspirowało także mnie. Czekam na osoby, które będą barwne, będą miały charakterystyczne wokale. Osoby, które będą chciały się rozwijać, czy miały ciekawą osobowość. Zależy mi aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu ich talentu czy wskazaniu drogi, w którą stronę podążać - mówi Sylwia Grzeszczak, która swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała m.in. w programach "Od Przedszkola do Opola" i "Szansa na Sukces".

W programie, który zadebiutował na antenie TVP2 w 2011 roku, ponownie pojawi się Justyna Steczkowska. Będzie to czwarta edycja, w której zobaczymy piosenkarkę, kompozytorkę i skrzypaczkę.

- Kiedy po raz pierwszy zasiadłam na obrotowym fotelu program był zupełnie czymś nowym w polskiej telewizji do czego widzowie i utalentowani młodzi wokaliści dopiero się przyzwyczajali. Dziś ten program cieszy się wielkim zainteresowaniem, ma ogromną rzeszę fanów i cały czas wzbudza emocje. Według mnie śmiało można powiedzieć, że "The Voice of Poland" to program kultowy - wyznaje Justyna Steczkowska, którą widzowie mogli oglądać w drugiej, czwartej i piątej edycji muzycznego show.

W dwunastej edycji trenerem ponownie będzie także legenda polskiej muzyki rockowej Marek Piekarczyk. Będzie to piąta edycja, w której wystąpi niegdysiejszy lider formacji TSA.

- Kiedyś "The Voice of Poland" było szansą, żebym mógł wyjść z cienia i dać się poznać zupełnie nowemu pokoleniu. Jednak szybko stał się dla mnie programem, w którym miałem szansę podziwiać determinację i wielką odwagę młodych ludzi walczących o swoje marzenia. Pierwsza edycja, w której wziąłem udział, była tajemnicą. Wszystko było nowe. Dziś wiele rzeczy się zmieniło ale wciąż fascynują mnie jego uczestnicy- to nowe głosy, nowe talenty i ciekawe osobowości, które będziemy mogli odkrywać - tłumaczy Marek Piekarczyk.

W nowej odsłonie "The Voice of Poland" nie zabraknie tych, którzy najdłużej w historii polskiej edycji pomagają młodym talentom w rozwijaniu muzycznych skrzydeł. Tomson i Baron z zespołu Afromental zasiądą na trenerskich fotelach już po raz dziesiąty.

- Kiedy wspominam naszą pierwszą edycję, w której zostaliśmy trenerami, byliśmy z Tomsonem dwójką bardzo niepewnych siebie chłopaków mierzących się z materią, o której nie mieli zbyt dużego pojęcia. Dzisiaj widzę dwóch trenerów, którzy przez dziewięć dotychczasowych edycji nauczyli się jak traktować siebie, innych trenerów a przede wszystkim uczestników. To właśnie oni są sercem, siłą i energią tego programu. Przychodzą i dają nam wszystkim paletę emocji. Dlatego każda edycja jest inna i każdą nową jesteśmy podekscytowani - wyjaśnia Baron. - Każda odsłona jest inna i odczuwają to nie tylko widzowie ale także i my. Każdą edycję tworzą sytuacje i doznania, którymi kierują przede wszystkim uczestnicy - dodaje Tomson.

Premiera 12. edycji "The Voice of Poland" 11 września 2021 roku w TVP2.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ile można wałkować to targowisko próżności jurorów celebrytów...
 3  
tvp out
 6  
Tylko nieee Steczkowska! Ta jej maniera "śpiewania" na jedno kopyto i wokalizy jak ze szkółki średniej jeszcze człowiek zdzierży ale ona za każdym razem mówi to samo czyli po prostu nie za bardzo ma coś do powiedzenia!
 2  
Lans i pozerstwo. Dość tych dyrdymałów i pławienia się w luksusach na koszt podatnika. Juror za opowiadanie farmazonów, dostaje 30 tys....za wieczór. Skandal, tymczasem wycofano koronę królów same powtórki i chała co to za telewizja?
 1