Łukasz Szewczyk09.08.2021 (15:06)brak komentarzy

Facebook wprowadza nowe funkcje w Randkach

• Randkowe nowości Facebooka
Facebook wprowadza nowe funkcje w Randkach
Randki na Facebooku zyskują na popularności ­- tylko w ostatnim roku wykorzystanie funkcji wirtualnych randek (wideorozmów w ramach aplikacji) wzrosło o ponad 50%. Wyszukiwanie par według wspólnych zainteresowań spotkało się z uznaniem użytkowników i ponad 1 na 4 randkowiczów dodaje do profilu swoje hobby. Najpopularniejsze z nich to słuchanie muzyki, oglądanie filmów, podróżowanie, czytanie i granie w gry wideo.
Wzrosła również liczba wysyłanych dziennie wiadomości - o ponad 55 proc. od sierpnia 2020. Jaki jest najlepszy dzień tygodnia na randkowanie? Okazuje się, że użytkownicy najchętniej piszą ze swoimi parami w niedziele o 19.00.

Teraz Facebook uzupełnia usługę o trzy nowe funkcje, które usprawnią wyszukiwanie par i komunikowanie się między użytkownikami. Pośród nowych funkcji znajdą się:
• Możliwość wybrania do dwóch kolejnych lokalizacji w obrębie kraju, w którym znajduje się użytkownik. Ułatwi to wyszukiwanie par osobom, które pracują zdalnie z innych miast lub często się przemieszczają.
• Szczęśliwy traf to opcja umożliwiająca wybranie kandydatów, którzy mimo, że niekoniecznie wpasowują się w standardowe preferencje wybrane przez użytkownika, mogą być dla nich interesujący.
• Randki Audio to możliwość randek głosowych - sparowani użytkownicy będą mogli połączyć się poprzez czat audio bez konieczności uruchamiania opcji video.

Nowe funkcje dostępne będą w 52 krajach, w tym także w Polsce.