Łukasz Szewczyk09.08.2021 (15:11)brak komentarzy

MTV Video Music Awards 2021 wracają na Brooklyn. Gala we wrześniu

• Po ubiegłorocznej nietypowej gali, przeprowadzonej w ostrym rygorze sanitarnym, 38. edycja MTV Video Music Awards 2021 odbędzie się w Nowym Jorku na żywo i z udziałem publiczności.
• W niedzielę 12 września 2021 roku na scenie w brooklińskim Barclays Center pojawią się największe gwiazdy światowej muzyki.
MTV Video Music Awards 2021
MTV VMA 2021 będzie jedną z pierwszych imprez tak dużego formatu z udziałem publiczności od początku pandemii. Ubiegłoroczna edycja show odbyła się w reżimie sanitarnym i była transmitowana z kilku scen jednocześnie. W tym roku fani będą mieli okazję oglądać artystów ze sceny na żywo, a organizatorzy wraz z władzami stanowymi i lokalnymi dokładają wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim obecnym najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Do rozdania jest kilkanaście statuetek Moonmana, w tym najważniejsza - za teledysk roku. Oficjalna lista kategorii oraz nominowanych do tegorocznych nagród zostanie podana już wkrótce. Powalczą o nie najpopularniejsze piosenki i teledyski ostatniego roku.

MTV Video Music Awards - uważane za jedne z najważniejszych nagród przemysłu muzycznego - po raz pierwszy zostały przyznane w 1984 roku. Są drugą najstarszą tego typu ceremonią wręczenia statuetek MTV.

Tegoroczna gala będzie transmitowana przez MTV na żywo - widzowie w Polsce będą mogli obejrzeć ją w nocy z niedzieli 12 września na poniedziałek 13 września, od godz. 2:00. Natomiast wcześniej, od godz. 00:30, będzie można śledzić relacje z czerwonego dywanu i ostatnie przygotowania do show.