Łukasz Szewczyk09.08.2021 (15:14)2 komentarze

Platforma TOYA GO wzbogacona o kanały TVP

• Od poniedziałku (9 sierpnia 2021 roku) na platformie TOYA GO dostępne są trzy kanały Telewizji Polskiej: TVP1, TVP2 i TVP3
Platforma TOYA GO wzbogacona o kanały TVP
Wzbogacenie oferty to wynik porozumienia zawartego pomiędzy TOYA a Telewizją Polską S.A., będącego częścią procesu realizacji obowiązków must-carry, wynikających z art.43a ustawy o radiofonii i telewizji.
Program TVP3 jest nowością, a programy TVP1 i TVP2 dotychczas były dostępne w aplikacji TOYA GO, ale jedynie w domu abonentów TOYA. Obecnie wszystkie programy będą dostępne także poza domem, na terenie całej Polski i UE.

- Główne stacje publicznego nadawcy, to kolejne programy, których brakowało w naszej aplikacji - mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA. - Przypomnę, że niecały miesiąc temu wprowadziliśmy dwa inne - Polsat i TV4. TOYA GO to ważny element oferty telewizyjnej, gdyż Abonenci coraz częściej oglądają programy nie tylko na telewizorze, ale także na urządzeniach mobilnych w domu i poza nim.

Łącznie w TOYA GO, od 9 sierpnia 2021 znajdzie się już 148 kanałów. Aplikacja dostępna jest poprzez stronę go.toya.net.pl oraz w sklepach AppStore (iOS) i w Google Play (Android).

Komentarze (1 - 2 z 2)

Fajnie Audycja niedostępna w związku z ograniczeniami licencyjnymi tak można oglądać TVP1HD w TOYA GO po za siecią
 1  
Nie jes tak kolorowo, wiele audycji na TVP1, TVP2 i TVP 3 zablokowanych jak np. wczorajsza komedia U Pana Boga za piecem z 1998 roku! Jak tak to będzie wyglądać to pasuje żeby był oddzielny program TV dla tych kanałów z oznaczeniem które można oglądać a które nie :)
 1