Łukasz Szewczyk11.08.2021 (11:29)7

MTV świętuje swoje 40-lecie

• MTV przez cały sierpień celebruje 40. rocznicę nadawania
• W ciągu czterech dekad MTV zaskarbiło sobie sympatię rzeszy widzów na całym świecie - dziś to ponad 1,4 miliarda osób z ponad 180 krajów i 700 milionów użytkowników online.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Kiedyś to była Music Television .... teraz trudno to "coś" określić czym jest ...
 13  
MTV POLSKA TO TO JUŻ NIE JEST TEN KANAŁ CO BYŁ W LATACH 90 TO JUZ NIE JEST KANAŁ MUZYCZNY.FAJNIE ZE JEST MTV 90 I MTV 000S A KIEDY MTV 80 W CANAL+???
 4  
Stara dupa, ale niech już kończy nadawanie. Już nikt nie ogląda stacji muzycznych w dopie YouTube'a i Spotify.
 1  
Nie rozumiem ludzi ktorzy twierdzą że YouTube całkowicie wystarcza i może zastąpić stacje muzyczne w 100%...

Racja - można oglądać swoje ulubione playlisty ale jesteśmy ograniczeni tylko do swoich kawałków..... Jak mamy się rozwijać i poznawać nowe grupy i przeboje słuchając w kółko swojej plalisty?

To by oznaczało że znamy wszystkie kawałki z lat 1960-2020 co jest niemożliwe (moze marek Niedźwiecki zna :-) wiec oglądając porządną stację muzyczną odnajduje się ciagle złote i nieznane przeboje. Problem w tym że brak porzadnych stacji muzycznych ... ciągle te same gnioty w pętli lecą ..

To tak jakbysmy ogladali tylko te filmy które widzieliśmy wcześniej, przecież to bez sensu... ciągle trzeba poszukiwać :-)
 6  
Jest super paczka muzycznych w Play , szkoda że mało jest porobione gatunkami , jest sporo światowej muzyki , jak by Stars TV HD i Eska Extra HD [ FULL HD] były bez reklam to bym z chęcią oglądała a tak zostaje paczka MTV i średnio kilka kwadransów dziennie YouTube pobierając jak jest lepsza jakość niż paczka muzyczna z Play i nagrywając na nagrywarce 4K UHD za 1250 zł z Telewizji i Netflixa .
 0  
W świecie Youtube oraz streamingu, ta stacja oraz inne stacje muzyczne są skazane na porażkę.
 2  
Mtv polska to ściekowy kanał dla imbecyli. Kiedyś MTV to był porządny kanał a teraz to najgorsze ścierwo
 4