Łukasz Szewczyk13.08.2021 (12:26)2 komentarze

Talk-show "Miasto kobiet" wraca do TVN Style. Jedną z prowadzących Marzena Rogalska

• Marzena Rogalska wraca do telewizji.
• Dziennikarka jesienią poprowadzi kultowy talk-show "Miasto kobiet" w TVN Style, który po wielu latach przerwy powraca na wizję w nowej odsłonie
Marzena Rogalska
Marzena Rogalska, dziennikarka telewizyjna i radiowa, była pierwszą gospodynią "Miasta Kobiet". Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Przed nią żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście.
"Miasto Kobiet" w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych. Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych, zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane.

Marzena Rogalska to tylko jedna z trójki prowadzących talk-show. Stacja na razie nie zdradza pozostałych prowadzących.

Premiera talk-show "Miasto kobiet" w niedzielę (5 września 2021 roku) o godzinie 12.30 na antenie TVN Styl. Praprmiera programu na głównej antenie TVN 4 września o godz. 16.00.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Zamieniła ciotka siekierkę na kijek. Tak jak kiedyś stryjek.
 3  
może czas na zmiany i refleksję nadejdzie . powtarzanie tego samego to nuda .
 0