Łukasz Szewczyk18.08.2021 (21:28)17 komentarzy

Nowy dekoder 4K w Polsat Box. Telewizja satelitarna oraz IPTV w jednym

• Od września Cyfrowy Polsat zmienia się w Polsat Box, a do oferty wejdzie nowy dekoder 4K z nowym pilotem Bluetooth
• Funkcja DUO umożliwia podłączenie tego samego dekodera zarówno do telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV.
Dekoder 4K w Polsat Box / Fot. Grupa Polsat Plus
Dekoder 4K w Polsat Box / Fot. Grupa Polsat Plus
Dekoder polsat box 4K zapewni dostęp do rozrywki oraz możliwość oglądania wybranych kanałów i treści w jakości 4K. - Nasz nowy dekoder 4K to elegancki, niezwykle nowoczesny i wyposażony w wiele fantastycznych funkcji sprzęt, który zapewni naszym klientom wiele niesamowitych możliwości i nowych doznań. Treści w jakości 4K, funkcja DUO, pilot Bluetooth, łączność Wi-Fi, aplikacja Polsat Box Go to jeszcze większa swoboda w dostępie do rozrywki w najwyższej jakości i wolność wyboru tego, co, kiedy, gdzie i jak chce się oglądać - zgodnie z naszym nowym hasłem "Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko - mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.
Pilot do dekodera polsat box 4K / FOt. Grupa Polsat Plus
Pilot do dekodera polsat box 4K / FOt. Grupa Polsat Plus
Do obsługi dekodera będzie służył nowy pilot Bluetooth. Dzięki technologii Bluetooth gwarantującej dużą szybkość i zasięg działania, dekoderem będzie można płynnie sterować, niezależnie od tego, gdzie się znajduje - równie dobrze może stać w zamkniętej szafce czy innym pomieszczeniu.

Funkcja DUO to całkowicie nowe rozwiązanie w Polsce. Pozwoli podłączyć dekoder zarówno do sygnału z anteny satelitarnej, jak i telewizji kablowej IPTV dostępnej przez Internet (usługa działa z Internetem stacjonarnym Plusa, Internetem szerokopasmowym Netii i Orange o min. prędkości 8 Mb/s dla kanałów w jakości HD i min. 25 Mb/s dla kanałów w jakości 4K). Między technologiami będzie można swobodnie przełączać się w dowolnym momencie, w ramach jednego i tego samego swojego pakietu programowego.

Nowy dekoder 4K w Polsat Box
Nowy dekoder 4K w Polsat Box

Komentarze (1 - 10 z 17)

I co będziecie w tym 4k tam pokazywali jak nawet nie macie 1 kanału UHD?
Liga mistrzów w 4k była dostępna w C+ już 4 sezony temu, a u "kroka" z tym kiepsko...
 12  
@Ekspert74 nie narzekaj chłopie bo chyba jeszcze nie widziałeś oferty viaplay. Ja jestem abonentem C+, fakt mają 4K od dawna. Ale Polsat rozwija się w swoim tępiez ale robi to. Śmialiśmy się z super HD a teraz mamy bundeslige w 720p. Nie wspomnę o lidze angielskiej od przyszłego roku i F1 itp itd. To jest dopiero dramat, a skoro polsat daje 4k to zaraz coś w 4k będą transmitować. O to bym się nie bał. Martwi mnie tylko te chore viaplay...
 25  
Wszystko fajnie ale design na korzyść C+. A co z nagrywaniem? W c+ spory dysk, a u was ? Hmm,chyba nie udany sprzęt.
 7  
Kanał 4k ma być już sa testy ale jaki to jeszcze nie wiadomo
 2  
Fajne ze sa te zminy zę jest dekoder 4k bo to tej pory cp stał w miejscu a teraz nowa oprawa nowy dekoder 4k zmiana nazwy na polsat box z cp a ciekawe czy nowe pakiety tez??? ale ten dekoder 4k chyba nie na nagrywarki??? i to jest minus
 0  
Będą Kiepscy i Badziewiakowie w 4k ;) W C+ 4K mają co pokazywać, mam na myśli ofertę filmową, ale Polsat jedynie Ligę mistrzów może pokazywać w tej rozdzielczości oraz resztę sportu.
 5  
"usługa działa z Internetem stacjonarnym Plusa, Internetem szerokopasmowym Netii i Orange o min. prędkości 8 Mb/s dla kanałów w jakości HD i min. 25 Mb/s dla kanałów w jakości 4K"
czyli jak ktoś ma neta u innego operatora, to już sobie nie podłączy! Dramat, dno i 100 metrów mułu!!!
 4  
polsacik zawsze był w tyle ..jak polsat ma 4K to pewnie C+ będzie miał 6K itd. jedynie co to to że polsacik na potęgę wali disco polo a konkurencja to usuwa
 3  
I co będziecie w tym 4k tam pokazywali jak nawet nie macie 1 kanału UHD?
Liga mistrzów w 4k była dostępna w C+ już 4 sezony temu, a u "kroka" z tym kiepsko...
słaby z ciebie ekspert skoro nie wiesz że odpalili testy 4k na satelicie
 4  
Świat fanów "ekskluzywnej" oferty PC+ runął.
 5