Łukasz Szewczyk21.08.2021 (12:14)9

"Tenet", "Wirtuoz. Pojedynek zabójców", nowe seriale - wrzesień w HBO i Cinemax

• "Tenet", "Wirtuoz. Pojedynek zabójców", "Barb i Star jadą do Vista Del Mar", "Nastoletnia miłość", - to główne premiery filmowe miesiąca telewizyjnego HBO
• Nowe seriale m.in. "Sceny z życia małżeńskiego", "Ku'damm 63", "Cudotwórcy: Szlak oregoński", "Sprawa idealna V", "Billions V"

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

poza tenet kolejny slaby miesiac olus jeszcze jojo rabbit
 5  
Jak zobaczyłem Wataha to aż mi się ciepło na chwilę zrobiło . No coż to nie ta Wataha na lepsze czasy na HBO trzeba poczekać na 2022 r ten rok bym nie liczył może ostanie miesiące listopad- grudzień .No i jeszcze jedna uwaga czy to błąd tu są podane daty sobotnie a premiery na HBO były w niedzielę .Odbieram to jaką błąd autora
 0  
Ja czekam na kolejny sezon Billions. A co do Jojo rabit to Canal+ katuje ten film już od prawie roku. Film bardzo dobry . Kto nie ma Canal+ a ma cinemax to polecam.
 0  
To i tak sukces,bo nic nie bylo?oprocz seriali, musieli cos dac,bo ludzie by rezygnowali,to i tak minimum,powinno byc co tydzien premiera tak bylo,3 premiery i jakas animacja czwarta,nie wiem co dalej?czytalem ,ze maja wprowadzic HBOMax ale kiedy?
 0  
Trenet oglądałem w dolby vision w Apple tv. Za 720p w wykonaniu HBO podziękuję.
 2  
@ mori ja też i powiem, że film słaby.
 0  
czytalem ,ze maja wprowadzic HBOMax ale kiedy?
HBO MAX zadebiutuje w Polsce na początku 2022 roku. Chcą zdążyć przed Disney+ (debiut będzie trochę później, ale też w 2022 roku). No i jeszcze będzie SkyShowtime w przyszłym roku w Europie i w Polsce. Forsa forsa forsa .... :)
 0  
Ale po co mi to jak w Apple są w 4k a nie w HD 720p
 1  
Ile kosztuje te apple tv?
 0