Łukasz Szewczyk23.08.2021 (14:37)8 komentarzy

UPC Polska z ofertą Viaplay. Specjalne pakiety promocyjne

• Abonenci UPC Polska mogą już korzystać z serwisy Viaplay za pośrednictwem swojego operatora
Siedziba UPC
Zgodnie z zapowiedziami, od poniedziałku (23 sierpnia 2021 roku) abonenci UPC Polska mogą korzystać z nowego serwisu streamingowego Viaplay, który w Polsce zadebiutował na początku sierpnia. Serwis oferuje zarówno oryginalne treści Viaplay Originals, jak i bibliotekę międzynarodowych filmów i seriali, w tym m.in. pierwsze sezony popularnych serii "Your Honor" i "Those Who Kill" oraz film akcji "The Amazing Spiderman 2", a także programy dla dzieci. Dodatkowo, jako jedyny serwis w Polsce, oferuje dostęp do transmitowanych na żywo spotkań piłkarskiej Bundesligi, Ligi Europy, Ligai Konferencji UEFA, od 2022 roku również rozgrywek angielskiej Premier League, a od 2023 roku Formuły 1.
Jakie ceny?
Wykupienie subskrypcji serwisu streamingowego Viaplay w UPC Polska o koszt 34 zł miesięcznie w umowie bez zobowiązania, w tym pierwszy miesiąc za 0 zł. Bez zobowiązania

Dodatkowo operator przygotował specjalne pakiety łączone. Wśród nich Viaplay z pakietem Polsat Sport Premium w cenie 39,99 zł miesięcznie (umowa na 12 miesięcy) oraz Viaplay z pakietem Polsat Sport Premium i kanałami Eleven Sports w cenie 49.99 złotych miesięcznie (umowa na 12 miesięcy).

W ofercie UPC Polska pojawiły się także oferty telewizji cyfrowej z internetem wraz z Viaplay. Przykładowo pakiet telewizji cyfrowej (Max) z dekoderem 4K oraz internetem (do 500 Mb/s) i dostępem do Viaplay w cenie 89,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy, potem 99.99 zł. Umowa na okres 12 miesięcy.

Przypomnijmy jednak, że Viaplay to usługa streamingowa, a nie kanał telewizyjny. Dostęp do niej możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej, Smart TV, aplikacji na smartfony i tablety (Android lub iOS), konsol do gier i urządzeń takich jak Apple TV i Google Chromecast.

Dodatkowo UPC rozszerza dostęp do kanałów 4K oraz wprowadza "inteligentne WiFi"

Komentarze (1 - 8 z 8)

Robienie z abonentów debili START za 3...2...1..... go!
 26  
Czyli w UPC wychodzi gorzej jak bezposrednio w Viaplay bo obowiazuje miesieczny okres wypowiedzenia a cna ta sama co bezposrednio w Viaplay gdzie mozna odpiac kartę natychmiast. Gdzie tu promocja? :/
 16  
Zabrali mi z moich pakietów Bundesligę, F1, ligę Europy i każą mi dodatkowo za to zapłacić?
 17  
Przecież UPC nie ma żadnej promocji.Za te 34 zł to mogę sobie sam w Viaplay wykupić abonament i nie potrzebuje łaski ich
 17  
To że zabrali cześć praw to nie wina UPC tylko Viaplay.
A za promocjami trzeba będzie poczekać, jak będzie nie wielkie zainteresowanie to pewnie będą.Choc w nowych paczkach jest za 10zl.
 3  
To jest warte 15 zł bez Premier League i F1
 7  
@Gość7 w jakich paczkach jest za 10 złotych? Daj znać ????
 4  
Nawet bym tego nie chciał za 1 zł.
 7