Łukasz Szewczyk26.08.2021 (11:56)brak komentarzy

"Jaka szkoła?". Specjalna akcja Gazety Wyborczej na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

• W piątek (27 sierpnia 2021 roku) ruszy akcja Gazety Wyborczej "JAKA SZKOŁA?".
• Redakcja podejmie się w niej próby odpowiedzi na pytania: co czeka dzieci, rodziców oraz nauczycieli w nadchodzącym roku szkolnym, w jaki sposób szkoły przygotowują się na czwartą falę pandemii oraz jak będzie wyglądać edukacja po COVID-19.
Jaka szkoła
W ramach akcji "JAKA SZKOŁA?" w piątek, 27 sierpnia br. ukaże się specjalny "Raport szkolny", przedstawiający obecny plan rządu na nadchodzący, pandemiczny rok. Wydanie w formie papierowej oraz cyfrowej zawierać będzie również m.in. rozmowę o depresji wśród uczniów, informację o szczepieniach dla osób powyżej 12 roku życia, a także raport o postępującej otyłości, wadach postawy i kłopotach ze wzrokiem, które dotyczą coraz większej liczby dzieci i młodzieży.
Z kolei w poniedziałek, 30 sierpnia 2021 rokuna łamach papierowego wydania dziennika oraz w serwisie Wyborcza.pl pojawi się kolejna odsłona "Czarnej Księgi PiS". Cykl - podsumowujący i komentujący działania partii rządzącej - zostanie w całości poświęcony edukacji. W magazynie dziennikarze spróbują odpowiedzieć na pytanie, dokąd zmierza polska szkoła - kim są ludzie ministra Czarnka, dokąd PiS prowadzi szkołę i co będzie wolno kuratorom.

W kolejnej odsłonie akcji "Wyborczej" - 3 września br. redakcja skoncentruje się na płacach oraz drogach rozwoju zawodowego nauczycieli.


Nowy cykl "Gazety Wyborczej" pt. "JAKA SZKOŁA?" wspiera kampania promocyjna w telewizji, radiu i internecie, a także autopromocja na tradycyjnych i cyfrowych łamach dziennika oraz na jego profilach w mediach społecznościowych. Działania przygotował zespół marketingu "Wyborczej".