Łukasz Szewczyk26.08.2021 (12:18)2 komentarze

Jesień z Eurosportem. Tenis, piłka ręczna, sporty zimowe

• Oferta Eurosportu na jesień
• W ramówce m.in. transmisje z wyścigów kolarskich, turniejów tenisowych, zmagań snookerzystów, rozgrywek europejskiej piłki ręcznej, a już niebawem także relacje ze sportów zimowych.
Eurosport
Obecnie fani kolarstwa mogą śledzić w Eurosporcie ostatni wieloetapowy wyścig kolarski sezonu, La Vueltę. Zanim kolarze dojadą do mety, w Stanach Zjednoczonych rozpocznie się wielkoszlemowy US Open. Do walki stanie tam kilkoro naszych rodaków, m.in. Iga Świątek oraz Hubert Hurkacz. Fani tenisa będą mogli obejrzeć najważniejsze mecze, singlowe starcia Polaków i występy największych gwiazd światowego tenisa. Transmisjom, w których widzowie usłyszą znakomitych komentatorów takich jak Lech Sidor czy Karol Stopa, towarzyszyć będą analizy ekspertów w kultowym programie "Gem, Schett & Mats" prowadzonym przez Barbarę Schett i Matsa Wilandera.
W tym sezonie na fanów sportu czekają jeszcze europejskie puchary w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn, jak również start sezonu zimowego rozpoczynający się już w październiku wraz z pierwszymi zawodami Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim.

Początek 2022 roku to kolejne wielkie sportowe emocje w Eurosporcie, m.in. Australian Open, Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej - w których wystartuje także reprezentacja Polski - oraz Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.
Eurosport

Komentarze (1 - 2 z 2)

Eurosport stracił prawa do skokach narciarskich.
 5  
@Totto076
Tego jeszcze nie wiemy, do tej pory nikt nie ogłosił, że zdobył prawa do transmisji. Trzymam jednak kciuki za Eurosport i TVP, bo jak wygra Viaplay to będzie kaplica.
 2