Łukasz Szewczyk26.08.2021 (16:01)2 komentarze

Liga Mistrzów i Ekstraklasa przez kolejne sezony w Polsat Box

• Klubowe piłkarskie rozgrywki: europejskie - Liga Mistrzów UEFA i polskie - PKO BP Ekstraklasa ponowie dostępne dla abonentów Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu).
- Cieszymy się, że najważniejsze klubowe rozgrywki piłkarskie, czyli europejska Liga Mistrzów UEFA i polska PKO BP Ekstraklasa, przez kolejne lata będą dostępne dla naszych klientów w Polsat Box. Lewandowski, Messi i Ronaldo wracają do gry, a my dzięki Polsat Box Go zapewniamy naszym klientom swobodę i wolność w wyborze sposobu, miejsca i urządzenia, na jakim będą mogli ich oglądać - mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.
Liga Mistrzów w Polsat Box
Liga Mistrzów w Polsat Box
Liga Mistrzów UEFA w Polsat Box i Polsat Box Go
W Polsat Box Liga Mistrzów UEFA będzie obecna co najmniej do 2024 roku - nieprzerwanie od 2018 r. Każdy kolejny sezon to 138 meczów Ligi Mistrzów UEFA, w tym mecz o Superpuchar Europy. Łącznie przez trzy lata widzowie zobaczą ponad 400 spotkań najlepszych klubów w Europie. Rozpoczęcie pierwszej kolejki fazy grupowej zaplanowano na 14-15 września 2021 roku. Do walki o puchar UEFA Champions League staną 32 najlepsze drużyny lig Starego Kontynentu.

Pakiet Polsat Sport Premium jest dostępny z pakietami podstawowymi S, M i L, w cenie 20 zł miesięcznie.

Ekstraklasa w Polsat Box
Ekstraklasa w Polsat Box
PKO BP Ekstraklasa w Polsat Box
Dzięki współpracy z Canal+ sportowe emocje związane z rozgrywkami PKO BP Ekstraklasy będą towarzyszyć abonentom Polsat Box co najmniej do 2023 roku.

Mecze można oglądać w kanałach Canal+ Sport3 i Canal+ Sport 4 dostępnych w pakiecie Ekstraklasa w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV. Zapewnia on dostęp do 306 meczów, magazynów ligowych oraz skrótów i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełniają audycje prezentujące archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek.

Pakiet Ekstraklasa jest dostępny z pakietem podstawowym L, w cenie 10 zł miesięcznie.

Komentarze (1 - 2 z 2)

A Bundesligi nie dacie rady wykupic
 0  
Ciekawe kiedy C+ 3 i 4 w UPC.
 0