Łukasz Szewczyk30.08.2021 (19:41)5 komentarzy

Rusza 12 edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie. Sporo zmian

• Polsat rozpoczyna emisję nowej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"
• Na fanów programu czeka kilka zmian - nowa pora emisji, nowy juror oraz nowa prowadząca
Uczestnicy XII edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" / Fot. materiały prasowe
Uczestnicy XII edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" / Fot. materiały prasowe
Polsat jesienią 2021 roku przedłuża weekend, oferując najbardziej roztańczone show w poniedziałkowy wieczór. W rozpoczynającej się nowej edycji czeka na widzów sporo gwiazd, których do tańca porwą utytułowani tancerze.
Stefano Terrazzino poprowadzi temperamentną góralkę, Izę Małysz. Michał Bartkiewicz, zwycięzca poprzedniej edycji show, podczas której towarzyszył Edycie Zając, tym razem zatańczy z modelką Oliwią Bieniuk. "Postrach miasta z zewnątrz, a w środku pozytywny wariat z dobrym sercem" - tak o Łukaszu "Jurasie" Jurkowskim mówi jego taneczna partnerka, najmłodsza wśród tancerek XII edycji, Wiktoria Omyła. Piosenkarkę Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz poprowadzi w tańcu Rafał Maserak, prawdziwy "taneczny" weteran, biorący udział we wszystkich 25 polskich edycjach "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jacek Jeschke w tej edycji będzie partnerem influencerki i gwiazdy telewizyjnej Sylwii Bomby. Himalaista Denis Urubko do tej pory wsławił się samotnymi wspinaczkami. Przed nim kolejne wyzwanie - czy pozwoli poprowadzić się w tańcu? Jego nauczycielką jest Janja Lesar. Infulencerka Kinga Sawczuk z całkowitym zaufaniem oddała się w ręce debiutującego w programie Jakuba Lipowskiego. Radek Liszewski, lider zespołu Weekend, zatańczy z Lenką Klimentową. Znany z roli twardego policjanta w serialu "Gliniarze", Piotr Mróz z pokorą dał się prowadzić Hani Żudziewicz, która po raz kolejny będzie konkurować ze swoim życiowym i tanecznym partnerem - Jackiem Jeschke. Najstarszy uczestnik tej edycji, 67-letni Fit Oldboy, czyli Wojciech Węcławowicz, nabierze tanecznej ogłady pod bacznym okiem Pauliny Biernat.

Znany i lubiany skład sędziowski zasili Andrzej "Piasek" Piaseczny. Ponownie spotkamy się z ostrą jak brzytwa Iwoną Pavlović, Michałem Malitowskim, przed którym nie ukryją się żadne pomyłki; oraz aktorem Andrzejem Grabowskim, widzącym w uczestnikach show wyłącznie ich mocne strony. Duet prowadzących Pauliny Sykut-Jeżyny oraz Krzysztofa Ibisza wzbogaci specjalistka od tańców latynoamerykańskich Izabela Janachowska, tancerka, prezenterka telewizyjna i influencerka.

Premierowe odcinki 12 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w poniedziałki o godz. 20.05 (od 30 sierpnia 2021 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Widać, że już nie mają kogo zapraszać i biorą takie pseudo gwiazdy, o których pierwszy raz przeczytałem...
 9  
zamiast dobrego filmu shit, ehh polsat, ciekawe kiedy będzie można wybrać konkretne kanału w kablu
 4  
Klimek powinien płeć zmienić .płaczek
 3  
Ale głupi program, taka tandeta że szok. Aż nie mogę uwierzyć, że Taniec z gwiazdami jest formatem na licencji BBC, często uznawanej za najlepszą telewizję publiczną w Europie!!! Chyba nie taką znowu najlepszą, skoro wymyśliła taki gniot...
 4  
Klimek powinien płeć zmienić .płaczek
I jeszcze wtargnął na scenę podczas TzG i podziękował Edwardowi Miszczakowi z TVN-u że go wziął na jurora do "Mam talent". :)
 1