Łukasz Szewczyk01.09.2021 (17:37)9 komentarzy

Polsat Box zastąpił Cyfrowy Polsat. W ofercie dekoder oraz kanały 4K

• Zmiany na polskim rynku medialnym - Cyfrowy Polsat zmienił się w Polsat Box.
• W ofercie Polsat Box jest dostępny jest nowy dekoder Polsat Box 4K
• W Polsat Box pojawiły się nowe kanały i treści w jakości 4K.
Polsat Box
Polsat Box, który 1 września 2021 roku zastąpił Cyfrowy Polsat, to marka, która zapewnia klientom wybór nawet 150 kanałów TV w trzech technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT, a także swobodny dostęp do różnorodnych treści VOD - sportowych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, informacyjnych i dla dzieci. To wszystko w trzech pakietach podstawowych (od 20 zł miesięcznie) oraz premium - sportowych, filmowych i dla dzieci.
Wraz ze startem oferty na rynku debiutuje zapowiadany Dekoder Polsat Box 4K z nowym pilotem Bluetooth i funkcją DUO, które można podłączyć do Internetu dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi. Funkcja DUO umożliwia podłączenie dekodera zarówno do telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV. Użytkownik może swobodnie przełączać źródło sygnału, korzystając cały czas z tego samego pakietu kanałów. Więcej o dekoderze 4K informowaliśmy TUTAJ.

Dekoder 4K w Polsat Box / Fot. Grupa Polsat Plus
Dekoder 4K w Polsat Box / Fot. Grupa Polsat Plus
Dekoder Polsat Box 4K dostępny jest z każdym pakietem podstawowym - S, M, L, w formule użyczenia, od 49 zł.

Kanały TV 4K

Abonenci Polsat Box, którzy zdecydują się na nowy dekoder Polsat Box 4K, mogą od dziś oglądać 4 nowe kanały w jakości 4K:
Eleven Sports 1 4K (dostępny w pakiecie Eleven Sports, także w Polsat Box Go) - to całodobowy telewizyjny kanał sportowy nadawany w technologii 4K transmitujący wybrane wydarzenia w natywnej jakości UHD, takie jak wyścigi Formula1 czy wybrane mecze LaLiga Santander.
Insight TV UHD (dostępny od pakietu podstawowego S) - to wiodący na świecie kanał 4K UHD i setki godzin programów nadawanych w 4K UHD i HDR poświęconych odważnym podróżom, inspirującej nauce i technologii oraz sportom ekstremalnym.
Fashion TV 4K (kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej) - to najbardziej rozpoznawalny i mający ogólnoświatowy zasięg kanał telewizyjny poświęcony modzie. Telewizja przez całą dobę pokazuje widzom najnowsze pokazy mody, ostatnie trendy, znaczące wydarzenia, a także historię projektantów, kulisy happeningów, portfolio modelek i modeli, życie celebrytów i ich styl.
NASA TV UHD (kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej) - to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można na nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet, podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa. Wśród pokazywanych materiałów nie brakuje także klasycznych filmów NASA, przedstawiających program Apollo czy dokumentów o najnowszych pracach badawczo-rozwojowych agencji.

Poza kanałami 4K abonenci Polsat Box mają dostęp do treści VOD w jakości 4K w serwisie Polsat Box Go, dostępnym zarówno na dekoderze polsat box 4K, jak i m.in. urządzeniach mobilnych. Wśród nich są kinowe hity: przebojowe "Ślicznotki" z Jennifer Lopez, "Bodyguard zawodowiec" z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem, uroczy "Paddington 2", zabawna animacja "Jaskiniowiec" czy uwielbiany przez młodych widzów "Baranek Shaun Film. Farmageddon" i inne. A wkrótce także dodatkowe materiały z bogatej biblioteki przygód i akcji Insight TV UHD.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Dekoder 4k od pakietu L tak jest na stronie POLSAT BOX do tego wymina starego na 4k dla tych co maja 4 miesiące do konica umowy liczy nie dla każdego jak bylo podawane.a gdzie te 3 nowe kanały Polsatu bo u mnie dalej brak uprawnień do nich???
 6  
A dysk? Jaki ten sprzęt ma dysk do nagrywania programów? A może nie ma wcale?
 9  
Phi....nie ma dysku, tylko nagrywanie w chmurze, "krok" jak już coś wymyśli, a kiedy Polsat 4k?
 11  
Ochy, achy, 4k,a na kanale Polsat Sport Premium PPV 4 (mecz Francja - Bośnia) pikseloza i rozmycie, że nie da się oglądać. Nic dziwnego skoro bitrate na poziomie 1400. Chyba z rozpędu dodali do logo tego kanału dopisek SUPER HD (dotąd tylko PSP 1 i PSP 2 miały dopisek SUPER HD). Jakość dużo gorsza niż w słabym pod tym względem streamie Viaplay, ale skoro dziś uruchomili na tym tp. Eleven 4K to jakość poleciała. Transponder nie jest z gumy.
 12  
Na smart Tv LG nie ma jeszcze polsat box go, a iplę już wyłączyli. Pieniądze za pakiet poszły, a teraz każą oglądać na komputerze lub telefonie:/
 7  
A co z Abonentami PLUS? Dotychczas mogli online oglądać na Ipli paręnaście kanałów tv m.in.Filmbox i SUNDANCE i Comedy CENTRAL i inne. A teraz zostali potraktowano po macoszemu.
Arkadiusz Pieńkowski 3.09.2021 (10:54:33)
 4  
Teraz bezpłatne treści są w aplikacji Polsat Go.
A płatne w Polsat Box Go.
Płatne pakiety z IPLI przeszły do Polsat Box Go.

Czyli jeśli był włączony IPLA PLUS przed tranzycją, to ten pakiet po aktualizacji aplikacji czyli po 1 września jest niedostępny w aplikacji IPLA, ale w nowej aplikacji już tak i jest możliwość oglądania bez reklam w pakiecie.
 0  
Nagrywanie w chmurze pewnie w pamięci do 30 dni a później się kasuje. To dużo gorsza opcja gdy ktoś chce nagrać jakiś serial tydzień po tygodniu a później go obejrzeć
 4  
niech se robią co chcą, ja wypowiedzenie już mam wypisane. Do never ever.
 3